[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

گیربکس ها می توانند در ازای کاهش دور سبب افزایش گشتاور شوند. در ازای کاهش گشتاور ، دور نیز افزایش خواهد داشت. اگر وضعیت ایده آل در نظر گرفته شود موتور گیربکس حلزونی سبب می شود که حاصل ضرب دور در گشتاور در ورودی و خروجی وضعیت ثابتی داشته باشد به این ترتیب تلفات انرژی برای یک دستگاه کمتر می شود.

نحوه انتخاب موتور گیربکس حلزونی

شما برای انتخاب موتور گیربکس باید یک سری اطلاعات مهم و ضروری را مدنظر قرار دهید. یکی از موضوعات بسیار مهم توان ورودی است. توان ورودی در موتور گیربکس به منظور قدرت الکترو موتور با واحد کیلو وات است که بر اساس اسب بخار نیز ارزیابی می شود.

بهترین گیربکس حلزونی از نظر کیفیت گیربکس حلزونی sew است. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

گیربکس-حلزونی-SEW-سری-SA

دور ورودی به دور چرخش شافت های الکتروموتور برای هر دقیقه گفته می شود که موتور گیربکس حلزونی در این زمینه نیز بسیار قدرتمند ظاهر شده است.

بررسی ها نشان می دهد که اندازه گشتاور خروجی که بر حسب نیوتن متر ارزیابی می شود نیز یکی از موضوعات بسیار مهم برای انتخاب موتور گیربکس حلزونی محسوب می شود.

در صورتی که عدد دور خروجی بر عدد دور ورودی تقسیم شده ، نسبت تبدیل به دست آمده سبب می شود که محصول نهایی در وضعیت صحیحی مشغول به کار شود.

ارزیابی ها در این زمینه نشان می دهد که برای بررسی دقیق موتور گیربکس حلزونی باید نوع ماشینی که قرار است از موتور گیربکس حلزونی بر روی آن استفاده شود اطمینان حاصل نماید.

همینطور نیاز است که دمای محیط و شرایط محیط نیز ارزیابی شود.

به عنوان مثال گرد و خاکی بودن ، رطوبتی بودن و یخ زدگی و استوایی بودن همگی از مسائل بسیار مهم برای انتخاب موتور گیربکس حلزونی محسوب می شود. نوع انتقال بین موتور گیربکس حلزونی بسیار مهم است و نیاز به بررسی دقیق دارد

اگر دقت کرده باشید آرایش محورها در موتور گیربکس به طور استاندارد فراهم شده است به این ترتیب هر بخش از محصول از بخش دیگر مجاز تعریف شده است.

مقدار شعاعی به کار رفته در موتور گیربکس بر اساس پیشران های مشخصی ارزیابی می شود.

مشخصات موتور گیربکس حلزونی

گیربکس های حلزونی که نام دیگر آن مکعبی است یک نوع گیربکس دو دنده هستند که مارپیچ های ورودی آنها از جنس فولاد طراحی شده است.

این گیربکس ها از جنس برج و یا فسفر و یا هاب های داخلی چدنی طراحی شده اند. اینطور که مشخص است زاویه ای که بین محور ورودی و خروجی این نوع گیربکس دیده می شود ۹۰ درجه بوده و نام دیگر آن خروجی از بغل است.

در بررسی های صورت گرفته مشخص است که موتور گیربکس توانسته گشتاور قابل قبولی را فراهم سازد و در کاربردهای یکسان از نظر تعرفه نیز وضعیت خوبی دارد.

ساختمان این محصولات از محورهای فولادی و چرخ دنده های برنجی یا فسفری طراحی شده اند و از نظر فنی نیز وضعیت ایده آلی دارند این محصول به طور کلی یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار است که توانسته با کیفیتی بی نظیر پروژه های مختلفی را پوشش دهد. موتور گیربکس طراحی منحصر به فردی دارد.