نمایندگی SEW

گروه صنعتی فیام  نمایندگی sew eurodrive در ایران در یک دهه اخیر با نگاهی فراگیر و امیدوار به آینده درخشان صنعت کشورمان ، با استفاده از نیروهای حاذق، گام های نوینی را در عرصه صنعت ملی و بین المللی کشورمان برداشته است. تمام محصولات SEW دارای  ۲سال گارانتی می باشند. تضمین قیمت و تضمین کیفیت را از فیام موتور بخواهید.

۲۴ ماه گارانتی

تمامی محصولات این برند توسط فیام موتور دارای ۲سال گارانتی میباشد.

تضمین قیمت

SEW مستقیما توسط فیام موتور وارد میشود و توزیع کننده ی اول در ایران است.

خدمات پس از فروش

۱۰ سال خدمات فیام موتور جهت تعمیر و تعویض قطعات محصولات SEW

اصالت کالا

از اصل بودن تمامی قطعات داخلی اطمینان حاصل کنید.

درخواست گارانتی و خدمات

نمایندگی sew در ایران

فیام موتور نمایندگی گیربکس SEW با جذب نیروهای متخصص و توانمند توانسته است با ایجاد شش واحد تخصصی فروش ، طراحی ، نصب و ساخت و پشتیبانی در زمینه تجهیزات صنعتی ، کشاورزی و ساختمانی محصولات خود را همراه با علم و دانش فنی به صنعتگران و کشاورزان تلاشگر ارائه نماید.

گروه صنعتی فیام نمایندگی درایو SEW و نمایندگی الکتروموتور sew در یک دهه تلاش بی وقفه ضمن به خدمت گرفتن پرسنل کارآزموده و ارائه خدمات رسانی به صنایع مختلف کشور از قبیل نفت ، گاز و پتروشیمی ، هوافضا، صنایع ریلی و راه آهن ، کشتی سازی ، خودروسازی ، فولاد، سیمان ، کاشی و سرامیک ، کشاورزی ، غذایی و دارویی ، آب و فاضلاب و … را در دستور کار خود قرار داده است.
زمینه های فعالیت گروه صنعتی فیام عبارت است از واردات و تأمین انواع محصولات   از جمله:

  • تجهیزات صنعتی:
    شامل انواع پمپ ، گیربکس ، الکتروموتور، دیزلی ژنراتور، موتور برق ، برق و اتوماسیون صنعتی، کمپرسور، هیدرولیک .
  • تجهیزات کشاورزی :
    شامل انواع تجهیزات آبیاری تحت فشار و سازه گلخانه ای و تجهیزات مربوطه

شرکت فیام موتور دارای نمایندگی رسمی sew در ایران با سابقه درخشان توانسته سهم زیادی از سفارشات موجود را در بر بگیرد. شما با ارتباط با نماینده sew در ایران می توانید به محصول این برند با کیفیت بی نظیر دسترسی داشته باشید.

نماینده-SEW-در-ایران

محصولات ارائه شده از نمایندگی گیربکس sew در ایران

محصولاتی که از سوی نمایندگی گیربکس sew در ایران با ۱ سال گارانتی ارائه می شود شامل گیربکس هلیکال sew است موارد کاربرد این محصول در بالابرها، همزن ها و وینچ ها است.

گیربکس آویز sew با طراحی باریک ، برای مکان های خاص و محدود بسیار مناسب است.
گیربکس شافت مستقیم sew را نیز یک از محصولات بسیار ارزشمند در نظر گرفته است به طوری که جنس بدنه این محصول اغلب چدن است و در بالابرها نیز استفاده می شود جنس شافت استفاده شده در این محصول فولادی است.

گیربکس کرانویل sew از دیگر محصولاتی است که در سیستم ها کاربرد دارد و همینطور در همزن ها و نوردها استفاده می شود. این محصول از جنس شافت و بدنه مشخصی استفاده شده است.

نمایندگی های مجاز محصولات SEW را با تعرفه ای مشخص و استاندارد عرضه می کند به طوری که هیچ نوع هزینه اضافی و واسطه در این بین در نظر گرفته نمی شود. جهت ارتباط با نمایندگی SEW در ایران با شماره تلفن موجود در سایت تماس بگیرید.

دسترسی به نماینده sew در ایران برای تمام افراد در شهرهای بزرگ و شهرستان ها فراهم شده است. محصولات با کارت مشخصات عرضه شده است و کیفیت بالایی دارد. نماینده sew در تهران دسته بندی درستی از محصولات را در نظر می گیرد تا خریدار بتواند طبق نیاز خود خرید خوبی داشته باشد. برند به کار رفته در کل جهان شناخته شده است.

معرفی کمپانی SEW

کمپانی sew فعالیت خود را در کشور آلمان آغاز نموده و شروع کار این کمپانی به سال ۱۹۳۱ باز می گردد. اولین سری محصولات تولید شده از این کمپانی انواع اینورتر بوده است که پس از آن سروو درایو و گیربکس نیز اضافه شده است.

این کمپانی از مصرف کنندگان حمایت کرده است و فعالیت خود را در وضعیت جهانی ادامه داد به طوری که نماینده sew در ایران امروزه در سطح وسیع سفارش می پذیرد.

این برند در حوزه تولید انواع گیربکس به رشد بسیار بالایی رسیده است به طوری که کیفیت و راندمان محصولات تولید شده به نسبت محصولات مشابه در بازار رتبه بالاتری دارد.
گستردگی تنوع محصولات sew سبب شده است که فعالیت نماینده sew در ایران نیز به شکل فزاینده ای بیشتر شود. محصولات این برند در صنایع پتروشیمی بسیار دیده می شود به طوری که در زمینه فولاد و سیمان نیز توانسته رتبه خوبی را به خود اختصاص دهد.

Sew برند مشهوری است که در دنیا وجود دارد و گستردگی تنوع محصولات در این برند دیده می شود.
نمایندگی sew در ایران جدیدترین پارامترهای این محصول را در اختیار شما قرار می دهد به طوری که برای هر محصول توان موتور، نسبت تبدیل دور، حداکثر گشتاور و جنس شافت را در اختیار خریدار قرار می دهد.