گیربکس شافت مستقیم sew گیربکس هلیکال SEW

به جرأت می توان گفت که در لیست گیربکس صنعتی، گیربکس هلیکال و یا شافت مستقیم پرمصرف ترین محسوب می شود به طوری که حکم آچار فرانسه را ایفا می کند. اولین و مهمترین اجزای تشکیل دهنده برای گیربکس شافت مستقیم SEW چرخ دنده ها هستند که به طور دقیق و منظم داخل پوسته قرار گرفته اند. در این شرایط دو محور وجود دارد که سبب می شود یاتاقان های چرخشی به طور دقیق پیاده سازی شود. جهت اطلاع از بروز ترین قیمت گیربکس اس ای دبلیو بر روی استعلام قیمت کلیک کنید. گیربکس هلیکال SEW دارای چندین سری است که شامل:

  • گیربکس هلیکال SEW  سری R = نصب به صورت افقی – پایه دار – ترمزدار و بدون ترمز
  • گیربکس هلیکال SEW سری RF = نصب به صورت عمودی – فلنجدار – ترمزدار و بدون ترمز
  • گیربکس هلیکال SEW سری RX = نصب به صورت افقی – پایه دار – یک ردیف دنده
  • گیربکس هلیکال SEW سری RXF = نصب به صورت عمودی – فلنجدار – یک ردیف دنده

در حال نمایش 4 نتیجه

گیربکس شافت مستقیم SEW چیست؟

دانلود کاتالوگ SEW سری R

در ابتدا کمی در خصوص گیربکس عمودی SEW و گیربکس افقی SEW صحبت می کنیم و بررسی می کنیم که مکانیزم طراحی گیربکس هلیکال SEW به چه صورت بوده و برای چه هدفی ساخته شده است. وقتی به ظاهر گیربکس شافت مستقیم نگاه می کنید دو مجموعه چرخ دنده سوار بر هم به شکل مخروطی وجود دارد که به صورت دو لاینه می چرخند. گیربکس هلیکال SEW به دو شکل ساده و یا مارپیچ عرضه می شود که منظور از مارپیچ همان هلیکال و منظور از ساده همان مستقیم است.

یکی از دلایل پیشنهاد فیام برای استفاده از گیربکس شافت مستقیم SEW نویز کم است، در بیشتر گیربکس ها مشکل نویز وجود دارد و صدا و درگیری در برندهای مختلف بسیار دیده می شود اما در طراحی الکتروگیربکس شافت مستقیم SEW شاهد نویز بسیار کمتری هستیم. این محصول بسیار حرفه ای طراحی شده است.

دنده ها با محور در وضعیت زاویه مورب قرار دارند و هر لحظه بیش از یک دنده از هر چرخ دنده را با هم درگیر می کنند. در چنین حالتی گیربکس شافت مستقیم SEW کمتر دچار استهلاک دنده ها می شود و به نوعی فشار وارده کمتر خواهد شد. در الکتروگیربکس شافت مستقیم SEW یک محور خروجی وجود دارد که به طور دقیق در امتداد الکتروموتور قرار گرفته است که سبب می شود قطر شافت خروجی در سایزبندی های مختلف عرضه شود.

گیربکس شافت مستقیم پایه دار SEW  و  گیربکس شافت مستقیم فلنجدار SEW از مهمترین محصولاتی هستند که با کیفیت بسیار عالی عرضه شده اند. جنس پوسته به کار رفته برای گیربکس شافت مستقیم پایه دار SEW عموماً از چدن و در برخی از مدل های آن فولاد قوی و ضد زنگ است. همینطور گیربکس شافت مستقیم پایه دار SEW دارای شافت های فولادی و یاتاقان به صورت غلظشی می باشد.

گیربکس فلنجدار SEW

تعمیر گیربکس هلیکال SEW

یکی از موضوعاتی که در خصوص گیربکس شافت مستقیم فلنجدار SEW وجود دارد تعمیرات است که سبب می شود در خرید این محصولات یک سری سوالات در ذهن مخاطب ایجاد شود. از خدمات پس از فروش شرکت فیام موتور نصب در صنایع و ارائه پشتیبانی و مشاوره توسط کارشناسان مجرب میباشد. در نظر داشته باشید که به طور کلی تعمیر گیربکس شافت مستقیم فلنجدار SEW بسیار آسان بوده و نیاز به هزینه و تجهیزات گران قیمت نخواهد بود.

اولین و مهمترین اصل سرویس منظم الکتروگیربکس شافت مستقیم فلنج دار SEW است. سرویس کردن یعنی نفس کشیدن دوباره! در واقع محصول از هر نوع غبار و آلودگی رها می شود و این روند به نوبه خود میزان استهلاک محصول را کاهش داده و سبب می شود که نیاز به تعمیر گیربکس شافت مستقیم فلنجدار SEW بسیار کمتر شود.

در صورتی که مشاهده شد گیربکس شافت مستقیم فلنجدار SEW به درستی کار نمی کند و یا کیفیت اولیه را ندارد نیاز به تعمیر خواهد بود. در مسیر تعمیر اولین اصل انتخاب قطعات اصلی است. قطعات انتخاب شده باید با کیفیت بالا باشند و تجهیزات به کار رفته برای قطعات می بایست مناسب به نظر برسد. تعمیرکار ماهر می بایست بتواند به طور دقیق گیربکس شافت مستقیم فلنجدار SEW را تعمیر نماید. خوشبختانه تیم های کارگاهی برند SEW روز به روز در حال پیشرفت های تخصصی هستند.

ویژگی های مهم گیربکس شافت مستقیم SEW

یکی از مهمترین ویژگی های قدرت و توان گسترده آن است. در برندهای دیگر قدرت و توان حاصل در وضعیت کنترل شده قرار داشت و به این صورت بود که در فضای کاری که نیاز به قدرت بیشتر بود این محصولات نمی توانستند پاسخگویی خوبی داشته باشند. مورد دیگر در خصوص گیربکس شافت مستقیم فلنجدار SEW نصب آن بر روی فلنج های طبق استاندارد است که می تواند در وضعیت عمودی، افقی با سطح شیبدار تنظیم شده و ... باشد.  این محصول برای میکسرها، اسکرها، صنایع غذایی لبنیاتی و ... گزینه مناسبی است.

کار با گیربکس شافت مستقیم فلنجدار SEW بسیار آسان است و بر روی دستگاه های مختلف نصب می شود و نصب آن نیاز به هزینه های بالا ندارد. انواع الکتروموتورهای خارجی و ایرانی بر روی این محصول به طور دقیق نصب می شوند و این رویه سبب شده است که گیربکس شافت مستقیم پایه دار SEW یک محصول بسیار با کیفیت به شمار آید. اینطور که شواهد نشان می دهد در تولید گیربکس شافت مستقیم پایه دار از دورهای متفاوتی تست گرفته شده است و ارقام به دست آمده بسیار جالب هستند. قطعات گیربکس شافت مستقیم پایه دار SEW در دسترس بوده و نیاز به صرف زمان و هزینه بالا برای خرید این محصول نخواهد بود. جهت تهیه قطعات با فیام تماس بگیرید.

انواع گیربکس هلیکال SEW

انواع گیربکس هلیکال SEW

گیربکس هلیکال SEW در انواع مختلفی عرضه شده است که توسط فیام وارد و به فروش میرسد مدل های مشهور آن تک طبقه و چند طبقه، پایه دار و فلنجدار به صورت ترکیبی، گیربکس هلیکال SEW پایه دار یا فلنج دار به صورت مجزا و همینطور گیربکس هلیکال اس ای دبلیو فلنجدار با توپی یاتاقان توسعه است که هر یک دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند.

قیمت گیربکس شافت مستقیم با توجه به چگالی توان بالا و طول عمر خوبی که دارد ارزان و مناسب است. برای مشاهده قیمت موتور گیربکس SEW در شرکت فیام موتور بر روی استعلام قیمت کلیک کنید. این محصول با هدف راهکارهای بهینه طراحی شده اند و به نوعی در سیستم های ماشین سازی و ماهواره ای نیز مورد استفاده قرار می گیرد. میزان گشتاور خروجی گیربکس هلیکال SEW محاسبه شده بوده و توان موتور این محصولات در وضعیت نرمال قرار دارد نسبت تبدیل در گیربکس هلیکال SEW دوره های مشخصی را شامل می شود که می تواند در صنایع مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.