الکتروموتور SEW

الکتروموتور SEW یک محصول کاربردی در بازار است که با توجه به طراحی و توان اعمال شده دارای انواع مختلفی است. ساختار الکتروموتور گیربکس SEW به طور دقیق و طبق استانداردهای روز دنیا شکل گرفته و مورد تأیید مهندسان است. بازدهی الکتروموتور اس ای دبلیو دو سرعته شگفت انگیز است.

الکتروموتور SEW آلمان یکی از بهترین محصولات موجود در بازار است. الکتروموتور SEW در مدل های مختلف عرضه می شود که مهمترین آنها شامل سری DR ، DT ، DR ، الکتروموتور اس ای دبلیو سنکرون و الکتروموتور اس ای دبلیو تک فاز است.

در حال نمایش 7 نتیجه

مشخصات انواع الکتروموتور SEW

الکتروموتور SEW با قطب های ۲، ۴ و ۶ طراحی شده است و توان الکتروموتور SEW به میزان ۰.۱۸ الی ۲۲۵ کیلووات است. کلاس بازدهی برای این محصول به میزان IE1 الی IE4 است. بازدهی الکتروموتور SEW بالا است و دارای انکودر SEW داخلی برای آن نیز در وضعیت استاندارد طراحی شده است.

شرکت فیام موتور الکتروموتور  اس ای دبلیو سری DR دارای طراحی مناسب است، کلاس بازدهی برای این محصول به میزان IE1 الی IE4 طراحی شده است این مدل از الکتروموتور اس ای دبلیو برای کارهای عمومی استفاده می شود و دارای انعطاف پذیری بالایی است. این مدل دارای سیستم ترمز جامع بوده به طوری که برای هر سایز موتور ۳ سری ترمز مختلف دیده می شود. این محصول به صورتی طراحی شده است که دارای فضای بهینه سازی بسیار دقیقی است.

الکتروموتور اس ای دبلیو سری DR از دیگر محصولات پر فروش در شرکت فیام موتور است. این محصول در کلاس های مختلفی عرضه شده است. کاربرد الکتروموتور SEW در تسمه نقاله های لجستیک در همه سایزها بوده و برای بالابرها نیز استفاده می شود. این محصول در کاربردهایی که نیاز به کنترل دقیق دارند استفاده می شود. قابل استفاده در تمامی صنایع هستند. پوزیشنینگ با انکودرهای یکپارچه در وضعیت نرمال قرار گرفته است.

خرید الکتروموتور گیربکس sew

پرفروش ترین الکتروموتور SEW

الکتروموتور SEW دو سرعته سری AC از محصولات پرفروش محسوب می شود که دارای ترکیب توان های مشخصی است و نسبت های ۱:۲ و ۱:۴ را به خوبی اعمال می نمایند این محصول به شکلی طراحی شده است که خریدار می تواند الکتروموتور مورد نظر خود را در سایز دلخواه خریداری نماید. دو سرعته بودن یک الکتروموتور سبب می شود که مصرف کننده بتواند سیکل های حرکتی موجود را به نسبت های ۲ الی ۴ کاهش دهد.

الکتروموتور SEW دو سرعته بار مکانیکی را محدود می کند و این روال سبب می شود که در زمان استارت آپ از سرعت کار کم شود و سپس سوئیچ از وضعیت بدون توقف به سرعت بالاتر فراهم شده است. درست در لحظه پیش از رسیدن به موقعیت نهایی سرعت به حد پایین تغییر می کند این مسأله سبب می شود که عبور از موقعیت نهایی صورت نگیرد.

از دیگر ویژگی های الکتروموتور اس ای دبلیو می توان به انتقال پیوسته مواد در یک جهت اشاره نمود سرعت های متغیر برای حمل مواد با مقادیر متفاوت از دیگر ویژگی های الکتروموتور اس ای دبلیو محسوب می شود. در تسمه نقاله های حمل مواد ساختمانی استفاده از الکتروموتور اس ای دبلیو سبب می شود که فشار بر ماشین آلات و اجزا کاهش یابد.

الکتروموتور SEW سنکرون از دیگر گزینه های موجود است که شرکت فیام موتور تأکید نموده است که الکتروموتور سنکرون دارای گستردگی بازدهی انرژی بالاتر بوده و از کلاس بازدهی متنوع تری استفاده می کند. این محصول دارای سایز کمی بوده و سرعت ثابت آن در وضعیت تنظیم شده قرار دارد. عملکرد الکتروموتور اس ای دبلیو با فرکانس عملیاتی هماهنگ است.