گیربکس حلزونی SEW

شاید برای شما هم جای سوال باشد که گیربکس حلزونی SEW به چه صورت طراحی شده است و کیفیت این محصول به چه صورت است؟ فیام موتور در این مقاله قصد دارد نکات مهم در خصوص استفاده خرید گیربکس حلزونی SEW را مورد بررسی قرار دهد و با شما در خصوص کیفیت گیربکس SEW صحبت کنیم. جهت اطلاع از بروز ترین قیمت گیربکس اس ای دبلیو بر روی استعلام قیمت کلیک کنید.
گیربکس حلزونی اس ای دبلیو دارای چندین سری است که شامل:

 • گیربکس حلزونی SEW  سری S = خروجی شافت دار – پایه دار – بدون فلنج
 • گیربکس حلزونی SEW سری SA = خروجی گیربکس هالو (شافت تو خالی)
 • گیربکس حلزونی SEW سری SF = خروجی گیربکس فلنج بغل- شافت دار
 • گیربکس حلزونی SEW سری SH = خروجی گیربکس هالو (شافت خروجی تو خالی و بدون جای خار از طریق شرینک دیسک فیکس میشود)

در حال نمایش 4 نتیجه

معرفی گیربکس حلزونی SEW

دانلود کاتالوگ SER سری S

گیربکس حلزونی SEW از محصولات شرکت آلمانی است که تأسیس آن به سال 1931 باز می گردد. این کمپانی امروزه حرف اول را در جهان می زند و کیفیت محصولات آن بی نظیر است. این محصول با نام های دیگری نیز شناخنه می شود. مانند:

 • گیربکس حلزونی اس ای دبلیو
 • الکتروگیربکس حلزونی SEW
 • الکتروگیربکس هالوشافت SEW
 • الکتروگیربکس شافت بغل SEW
 • گیربکس مکعبی SEW
 • گیربکس دنده برنج  SEW
 • گیربکس NMRV
 • گیربکس کتابی
 • گیربکس ورم
 • gearbox worm sew

گیربکس حلزونی SEW از دسته محصولاتی که می تواند در همه صنایع مورد بررسی قرار بگیرد به طوری که حداکثر گشتاور اعلام شده برای آن تا 4000 نیوتون است. گیربکس حلزونی SEW استحکام بسیار زیادی داشته و طبق بررسی های آزمایشگاهی صورت گرفته این محصول راندمان بالایی دارد و بدون ارتعاش کار می کند. طراحی بخش های داخلی گیربکس حلزونی SEW یک پارچه است و نوع اتصال قطعات آن به صورتی است که هرگز نمی توان در آن لق زدگی و یا عدم کیفیت مشاهده نمود.

گیربکس حلزونی SEW در بالابرها، میکسرها، کانوایرها، دستگاه های نانوایی، میکسرهای بتنی، کوره های صنعتی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای لوگوی کیفیت بهداشت و محیط زیست است.

گیریکس هالوشافت SEW که به نوعی مکعبی نیز نام برده می شود به صورت دو دنده طراحی شده است که بخش بیرونی آن مارپیچ بوده و جنس فولاد برای آن استفاده شده است . دنده های این محصول از جنس برنج و یا فسفر برنز هستند که هاب داخلی آن نیز چدن می باشد. اگر دقت نمایید زاویه بین محور ورودی و خروجی در گیربکس هالوشافت SEW به میزان 90 درجه استاندارد است که این محصول خروجی از بغل دارد.

این گیربکس ها بیشترین کاهش دور در ابعاد کوچک را فراهم می سازد. از طرفی در صنایعی که این نیاز به گشتاور های متوسط به پایین است می تواند استفاده بیشتری داشته باشد. در طراحی گیربکس هالوشافت SEW از back lash استفاده شده است که سبب می شود تا حد زیادی از قفل شدن دنده ها و همینطور افزایش دمای بیش از حد جلوگیری شود.  قیمت گیربکس حلزونی SEW ارزان و مقرون به صرفه است.

تعمیر گیربکس شافت بغل SEW

این محصول نیاز به سرویس به صورت روتین و منظم دارد، در صورتی که در صنایعی که میزان کار زیاد سنگین نیست یک گزینه بسیار عالی محسوب می شود و خیلی کم دچار استهلاک خواهد شد. قطعات گیربکس شافت بغل SEW به سادگی در دسترس است به طوری که اگر نیاز به تعمیر داشت هزینه بالایی برای فراهم سازی قطعات آن نبوده و تجهیزات کافی و در دسترس برای گیربکس شافت بغل SEW فراهم شده است در صورتی که تعمیرکار انتخابی ماهر باشد، تعمیر گیربکس شافت بغل SEW بسیار آسان و مطمئن صورت می گیرد و زمان کمی برای تعمیر نیاز است.بخش های کارگاهی و همینطور تولید در زمینه گیربکس شافت بغل SEW بسیار گسترش یافته است و این رویه نشان می دهد که تعمیرات گیربکس حلزونی اس ای دبلیو با دقت و نظم بیشتری فراهم می سازد.

 نکات مهم در خصوص نگهداری الکتروگیربکس حلزونی SEW

برای نگهداری گیربکس sew و همینطور گیربکس کتابی یک سری روش ها وجود دارد که برخی آنها به صورت اشتباه مورد استفاده قرار می گیرد. عده ای در روغن کاری الکتروگیربکس هالوشافت SEW افراط می کنند و فکر می کنند اینکار باید به صورت روزانه انجام شده و شامل تمامی بخش های گیربکس می شود، در نظر داشته باشید که روغن کاری های روزانه برای این نوع از گیربکس ها تنها در بخش هایی مشخصی به صورت روزانه است و هرگز نباید تصور کرد که تمام بخش های آن نیاز به روغنکاری روزانه دارد.

در ابتدا پیش از هر نوع سرویس می بایست نوع و سری الکتروگیربکس شافت بغل SEW مشخص شود، گاهی سری به کار رفته نیاز به نگهداری در شرایط خاصی است و عدم اطلاع در این زمینه مشکل ساز خواهد بود. در خصوص گریس کاری گیربکس مکعبی SEW باید دقت نمایید که برند اس ای دبلیو به طور کلی سعی کرده است که روند گریس کاری را به طور دقیق فراهم سازد و به نوعی از پوشش های تراز روغن دقیق و مناسبی برای این محصول استفاده شده است بنابراین شما باید پیش از گریس کاری اطلاعات دقیق در خصوص نوع طراحی محصول در دسترس داشته باشید.

سوالات متداول

چه روغنی برای گیربکس دنده برنج  SEW مناسب تر است؟

در پاسخ به این سوال به طور کلی اینطور به نظر می رسد که برای گیربکس های حلزونی روغن های معدنی گزینه های مناسب تری هستند اما دمای فضای کاری بسیار مهم است. دقت نمایید که به طور کلی روغن های معمولی برای شرایطی که دما بین 0 الی 30 درجه سانتی گراد است مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین اگر دما بیشتر از 35 و یا کمتر از 0 باشد باید ویسکوزیته آن به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد و برای دمای کمتر از 0 نیاز به روغن با ویسکوزیته پایین تر است.

روند روغن کاری برای گیربکس حلزونی SEW به چه صورت است؟

گیربکس NMRV و یا گیربکس های های حلزونی نیاز به روغن کاری های منظم در طول زمان خاصی هستند. در صورتی که روغن مورد استفاده معدنی باشد می بایست  پس از 500 الی 1000 ساعت اولیه روغن مورد نظر تعویض شود. این در حالی است که بهتر است در ابتدا گیربکس شستشو شود و سپس در فواصل زمانی منظم سعی شود روغنکاری به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد. عموماً سطح روغن می بایست پس از 4000 ساعت تعویض شود.

نصب گیربکس حلزونی SEW به چه صورت است؟

گیربکس حلزونی SEW باید به یک پایه پیج شود به طوری روند ارتعاش آن تنظیم باشد. استفاده از ابزار های محدود کننده گشتاور نیرو به همراه کوپلینگ های هیدرولیکی برای نصب گیربکس حلزونی SEW بسیار مناسب بوده و می تواند تنظیم ایده آلی فراهم سازد. محور گیربکس ها باید سوراخ دار و رزوه شده باشد به طوری که نصب بتواند به طور دقیق و استاندارد صورت بگیرد چرخ دنده ها به طور دقیق سوار شوند. در نصب گیربکس حلزونی SEW باید همه اصول یک دور بررسی کیفی شود.