گیربکس کرانویل SEW

قابلیت اطمینان بالای گیربکس کرانویل SEW یکی از ویژگی های بسیار مهم آن محسوب می شود که به نوبه خود توانسته نظر را به خود جلب نماید. در ادامه نگاهی جزئی تر به گیربکس کرانویل پنیون SEW  می اندازیم و این محصول را تخصصی مورد بررسی قرار دهیم. با فیام همراه باشید.

گیربکس کرانویل اس ای دبلیو دارای چندین سری است که شامل:

  • گیربکس کرانویل SEW  سری K =  نصب به صورت ۹۰ درجه – شافت دار
  • گیربکس کرانویل SEW سری KA = نصب به صورت عمودی و افقی
  • گیربکس کرانویل SEW سری KF = نصب به صورت ۹۰ درجه – فلنجدار
  • گیربکس کرانویل SEW سری KH = اتصال به صورت شرینک دیسک یا بونفیکس

قابلیت اطمینان گیربکس کرانویل SEW

گیربکس کرانویل پنیون بهترین انتخاب برای صنایعی هستند که فعالیت های سنگینی را شامل می شود.

این محصولات در مدل های دو استیجه، سه استیجه تولید می شود و عموماً مدل های KA37 الی KA187 برای این گزینه دیده می شود. راندمان بالا گیربکس کرانویل SEW بسیار شهرت دارد به طوری که توان تحمل بارهای سنگین را شامل شده و از نظر قدرت ثابت شده است.

از الکتروگیربکس کرانویل SEW در رولینگ، نوار نقاله، آسیاب و نورد و تینکر استفاده می شود.

طراحی گیربکس کرانویل SEW مانند گیربکس های شافت مستقیم است. به طوری که در این مدل از پینیون و کرانویل محور خروجی استفاده شده است و زاویه ایجاد شده ۹۰ درجه می باشد. این محصول به نسبت مدل های شافت مستقیم گشتاور بیشتری را شامل می شود. گیربکس کرانویل SEW به نسبت مدل های شافت مستقیم فضای طولی کمتری را اشغال می نمایند.

یکی از مدل های بسیار جالب در خصوص گیربکس ۹۰  درجه SEW سری k است که در دو دسته دو طبقه و سه طبقه عرضه می شود. جهت مشاوره جهت خرید انواع سری های این محصول با فیام تماس بگیرید.

این محصول در سایزهای K37 الی KA187  تولید و عرضه می شود. میزان بهره وری برای گیربکس ۹۰  درجه SEW بالای ۹۰ درصد اعلام شده است. گشتاور و سرعت ورودی این محصول بسیار عالی بوده و عملکرد مداومی برای آن در نظر گرفته شده است.

و این محصول گشتاور بالایی داشته و بازدهی آن عالی است. مصرف انرژی این محصول پایین بوده و قابلیت خروجی برای آن در وضعیت ۹۰ درجه قرار گرفته است. این محصول با موتورهای سنکرون و آسنکرون کار می کند و همینطور مد های کاهش یافته آن نیز عرضه شده است.

گیربکس ۹۰  درجه SEW دارای تراکم قدرت بالایی بوده و از نوه WEAR-FREE است. این محصول دارای طول عمر طولانی بوده و سرعت خروجی برای آن به درستی تنظیم شده است. مدل های دو طبقه و سه طبقه این محصول بسیار حرفه ای طراحی شده اند.

گیربکس-پنیون-sew

سرویس فاکتور گیربکس ۹۰  درجه SEW

یکی از موضوعاتی که بارها در خصوص خرید و نصب انواع گیربکس دیده می شود. سرویس فاکتور است. سرویس فاکتور گیربکس هالوشافت SEW یعنی بررسی های اولیه دقیق در خصوص مدل و سری انتخابی صحیح است. برخی از افراد در زمان تعمیر گیربکس هالوشافت SEW به طور کلی به موضوع سرویس فاکتور اهمیت نمی دهند و در نهایت کیفیت برند را زیر سوال می برند.

در نظر داشته باشید که قطعات خریداری شده و نصب شده باید با محیط پروژه سازگار باشد. یعنی گاهی محصول انتخاب شده از نظر قدرت برای پروژه انتخابی، ضعیف بوده و این روند سبب می شود که قضیه بسیار حادتر شود.

سرویس فاکتور گیربکس هالوشافت SEW ارتباط تصاعدی با عمر قطعات دارد. مثلاً فرض کنید که افزایش ۳۰ درصدی سرویس فاکتور برای گیربکس هالوشافت SEW در نظر گرفته شده است به این ترتیب عمر دهنده ها به نسبت نیروهای دینامیکی ده برابر شده و عمر بلبرینگ ها نیز ۲۴ درصد افزایش خواهد داشت.

بنابراین در انتخاب گیربکس هالوشافت SEW یکی از نکات بسیار مهم این است که بررسی کنیم ، سرویس فاکتور چقدر بالاتر از حداقل ممکن توصیه شده در استاندارد است به این ترتیب ضمن خرید بهتر طول عمر بیشتری را نیز پوشش داده ایم.

مشخصات فنی گیربکس پینیون SEW

حداکثر گشتاور اعلام شده برای گیربکس پینیون SEW در حدود ۵۰۰۰۰ نیوتون متر است که رقم قابل قبولی است. توان موتور اعلام شده برای آن نیز بین ۰.۱۲ الی ۲۲۵ کیلووات اعلام شده است که بسیار عالی است. در نظر داشته باشید که این محصول در مدل های دو استیج تا ۷۵ نسبت دور و در مدل های سه استیج تا ۱۹۷ نسبت دور را پوشش می دهد. جنس شافت به کار رفته در گیربکس پینیون SEW فولادی بوده و جنس بدنه این محصول چدن است.

گیربکس پینیون SEW جهت بچینگ ها، مورد فولاد، نوار نقاله، سنگ شکن معدن، رستوران گردانها، کانوایرهای صنعتی، شهربازی ها و دستگاه های کشش آهن مورد بررسی قرار می گیرد.

شرکت فیام موتور نماینده فروش گیربکس SEW در ایران می باشد.

نوار نقاله ها یکی از رایج ترین مکانیزم های انتقال مواد و قطعات خام محسوب می شود که در سالن های صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. صنایع سیمان را در نظر بگیرید. نوار نقاله برای انتقال مواد خام و همینطور کیسه های سیمان استفاده شده و برای انتقال کلینکر نیز استفاده می شود. آنچه محرک نوار نقاله است گیربکس پینیون SEW است. این محصول در صنایع دارویی و همینطور صنایع غذایی نیز استفاده می شود. بارها دیده شده است از گیربکس پینیون SEW در صنایع بهداشتی نیز استفاده می شود. برای بهینه سازی جانمایی از مکانیزم تسمه پولی برای انتقال گشتاور استفاده می شود.

گیربکس-کرانویل-شافت-بغل-SEW

تعمیر گیربکس کرانویل SEW

تعمیر گیربکس پینیون SEW به طور دقیق فراهم شده است به صورتی که می توان قطعات گیربکس شافت بغل SEW را به سادگی خریداری نمود، این محصول از نوع نصب مشخصی برخوردار است و هرگز نیاز به صرف زمان زیاد برای نصب و راه اندازی تخصصی گیربکس شافت بغل SEW نخواهد بود.

در نظر داشته باشید که برای دوام بهتر گیربکس شافت بغل SEW نیاز است که سرویس های دوره های به طور دقیق فراهم شود شاید برای شما نیز جالب به نظر برسد گیربکس شافت بغل SEW خود دارای راهنمای سری نصب بوده و سبب می شود که به طور کلی یک محصول بسیار عالی به شمار آید.

اینطور که شواهد نشان می دهد قیمت گیربکس کرانویل اس ای دبلیو ارزان و مناسب است.

الکتروگیربکس ۹۰  درجه SEW یک محصول بسیار کاربردی است که می تواند در تغییر جهت ۹۰ درجه به بهترین شکل ممکن ظاهر شود.

مدل های جدید الکتروگیربکس هالوشافت SEW در آسانسورها و بالابرها نیز استفاده شده و یک محصول بسیار کارآمد محسوب می شوند. آسانسور و بالابرها می بایست توان تحمل اجسام سنگین را داشته باشند که گیربکس صنعتی کرانویل یک گزینه عالی محسوب می شود. تمامی سری های این محصول در فیام موجود میباشد.

این محصول با نام های دیگری نیز شناخته میشود. مانند:

گیربکس کران پنیون SEW

گیربکس کرام پنیون SEW

گیربکس بول یا همان گیربکس bevel

گیربکس ۹۰  درجه SEW

گیربکس هالوشافت SEW

گیربکس کرانویل پینیون SEW

گیربکس شافت بغل SEW

الکتروگیربکس کرانویل SEW

گیربکس کرانویل اس ای دبلیو

الکتروگیربکس ۹۰  درجه SEW

الکتروگیربکس هالوشافت SEW

شما می توانید با استفاده از لینک مقابل، کاتالوگ کامل گیربکس کرانویل SEW سری K را دانلود نمایید.
دانلود کاتالوگ SEW سری K

دیدگاه نوشته