گیربکس کرانویل SEW

قابلیت اطمینان بالای گیربکس کرانویل SEW یکی از ویژگی های بسیار مهم آن محسوب می شود که به نوبه خود توانسته نظر را به خود جلب نماید. در ادامه نگاهی جزئی تر به گیربکس کرانویل پنیون SEW  می اندازیم و این محصول را تخصصی مورد بررسی قرار دهیم. با فیام همراه باشید. گیربکس کرانویل اس ای دبلیو دارای چندین سری است که شامل:

  • گیربکس کرانویل SEW  سری K =  نصب به صورت 90 درجه – شافت دار
  • گیربکس کرانویل SEW سری KA = نصب به صورت عمودی و افقی
  • گیربکس کرانویل SEW سری KF = نصب به صورت 90 درجه – فلنجدار
  • گیربکس کرانویل SEW سری KH = اتصال به صورت شرینک دیسک یا بونفیکس

در حال نمایش 4 نتیجه

راهنمای خرید گیربکس کرانویل SEW

دانلود کاتالوگ SEW سری K گیربکس کرانویل پنیون بهترین انتخاب برای صنایعی هستند که فعالیت های سنگینی را شامل می شود. این محصولات در مدل های دو استیجه، سه استیجه تولید می شود و عموماً مدل های KA37 الی KA187 برای این گزینه دیده می شود. راندمان بالا گیربکس کرانویل SEW بسیار شهرت دارد به طوری که توان تحمل بارهای سنگین را شامل شده و از نظر قدرت ثابت شده است. از الکتروگیربکس کرانویل SEW در رولینگ، نوار نقاله، آسیاب و نورد و تینکر استفاده می شود. گیربکس پنیون sew

طراحی گیربکس کرانویل SEW مانند گیربکس های شافت مستقیم است. به طوری که در این مدل از پینیون و کرانویل محور خروجی استفاده شده است و زاویه ایجاد شده 90 درجه می باشد. این محصول به نسبت مدل های شافت مستقیم گشتاور بیشتری را شامل می شود و به نسبت مدل های شافت مستقیم فضای طولی کمتری را اشغال می نمایند.

انواع مدل گیربکس کرانویل پینیون SEW

یکی از مدل های بسیار جالب در خصوص گیربکس 90  درجه SEW سری k است که در دو دسته دو طبقه و سه طبقه عرضه می شود. جهت مشاوره جهت خرید انواع سری های این محصول با فیام تماس بگیرید.

گیربکس شافت بغل SEWاین محصول در سایزهای K37 الی KA187  تولید و عرضه می شود. میزان بهره وری برای گیربکس 90  درجه SEW بالای 90 درصد اعلام شده است. گشتاور و سرعت ورودی این محصول بسیار عالی بوده و عملکرد مداومی برای آن در نظر گرفته شده است. این محصول گشتاور بالایی داشته و بازدهی آن عالی است. مصرف انرژی این محصول پایین بوده و قابلیت خروجی برای آن در وضعیت 90 درجه قرار گرفته است. این محصول با موتورهای سنکرون و آسنکرون کار می کند و همینطور مد های کاهش یافته آن نیز عرضه شده است. گیربکس 90  درجه SEW دارای تراکم قدرت بالایی بوده و از نوه WEAR-FREE است. این محصول دارای طول عمر طولانی بوده و سرعت خروجی برای آن به درستی تنظیم شده است. مدل های دو طبقه و سه طبقه این محصول بسیار حرفه ای طراحی شده اند.

 

مشخصات فنی گیربکس پینیون SEW

حداکثر گشتاور اعلام شده برای گیربکس پینیون SEW در حدود 50000 نیوتون متر است که رقم قابل قبولی است. توان موتور اعلام شده برای آن نیز بین 0.12 الی 225 کیلووات اعلام شده است که بسیار عالی است. در نظر داشته باشید که این محصول در مدل های دو استیج تا 75 نسبت دور و در مدل های سه استیج تا 197 نسبت دور را پوشش می دهد. جنس شافت به کار رفته در گیربکس پینیون SEW فولادی بوده و جنس بدنه این محصول چدن است. گیربکس پینیون SEW جهت بچینگ ها، مورد فولاد، نوار نقاله، سنگ شکن معدن، رستوران گردانها، کانوایرهای صنعتی، شهربازی ها و دستگاه های کشش آهن مورد بررسی قرار می گیرد.