گیربکس آویز SEW

اگر قصد خرید گیربکس آویز SEW دارید و نمی دانید کدام محصول می تواند انتخاب بهتری برای شما باشد بهتر است در ابتدا اطلاعات خود را تکمیل نمایید. قصد ما این است که اطلاعات ارائه شده در زمینه به روز و کاربردی باشد. جهت اطلاع از بروز ترین قیمت گیربکس SEW  بر روی استعلام قیمت کلیک کنید.

گیربکس آویز جرثقیلی اس ای دبلیو دارای چندین سری است که شامل:

  • گیربکس آویز  SEW  سری F = شافت دار
  • گیربکس آویز  SEW سری FA = هالوشافت – تک خار
  • گیربکس آویز  SEW سری FF = فلنجدار – شافت دار
  • گیربکس آویز SEW سری FH = شیرینگ دیسک – بونفیکس

لطفا جهت مشاهده مشخصات کامل سری های الکتروگیربکس آویز بر روی عکس محصول مورد نظر کلیک کنید.

مشخصات فنی گیربکس آویز جرثقیلی SEW

گیربکس آویز جرثقیلی SEW با توجه به طراحی خاص و شکل ظاهری بی نظیر خود نظرها را به خود جلب کرده است.

نوع نصب موتور گیربکس آویز  از سمت پایه متنوع اعلام شده است و طراحی این محصول باریک و برای مکان های خاص و محدود بسیار مناسب است. این محصول دارای سایزبندی های متنوعی است که سبب می شود برای فضاهایی که از نظر شرایط نامساعد هستند نیز گزینه خوبی محسوب شود.

گیربکس آویز SEW از نوع  پایه دار و فلنج دار نیز عرضه می شود که سبب می شود دامنه گسترده ای از کاربردها را پوشش دهد.

الکتروگیربکس آویز  دارای تراکم با قدرت بالا بوده و میزان بارگیری مجاز معلق در این محسوب نیز بیشتر از موارد مشابه است. برای سرعت های خروجی متنوع از دنده های طبقاتی استفاده شده است و آپشن های کاهش دهنده آن بسیار قوی عمل می کنند.

گیربکس آویز  SEW در همزن ها، کانوایرها، صنایع فاضلاب میکسرها، صنایع فولاد، صنایع سیمان، صنایع غذایی و همینطور صنایع شیمیایی بسیار کاربرد دارد.

در طراحی الکتروگیربکس آویز جرثقیلی SEW از تعدادی دنده های مورب استفاده شده است که دارای چند محور موازی هستند به طور یکه امکان انتقال گشتاورهای بالا با نسبت های تبدیل بالا را به خوبی فراهم می سازند.

چند محور بودن در این مسیر بسیار مهم است و سبب می شود که خنک کاری گیربکس به خوبی صورت بگیرد. استهلاک گیربکس آویز جرثقیلی اس ای دبلیو  بسیار کمتر از برندهای دیگر است و پیش از عرضه این محصول به بازار بررسی های گسترده ای بر روی آن صورت گرفته است.

اجزای اصلی گیربکس آویز پوسته محور، چرخ دنده، بیرینگ است. این محصول از جنس پوسته چدنی یا فولادی و همینطور محور فولادی و دنده فولادی طراحی شده است. محدود گشتاور قابل انتقال تا ۱۲۰۰۰ نیوتون متر را فراهم می سازد. کاتالوگ این محصول توسط کارشناسان فیام ترجمه و در صفحات مربوط به هر سری نوشته شده است.

گیربکس آویز SEW دارای گواهینامه CSA، CE، ISO، ATEX بوده و سایزبندی این محصول ۲۷ تا ۱۵۷ در نظر گرفته شده است. توان موتور در نظر گرفته برای گیربکس جرثقیلی SEW تا ۲۰۰ کیلووات است.

گیربکس-آویز-کوچک-سری-F-اس-ای-دبلیو-www.fiam.ir

کلاس دقت گیربکس جرثقیل سقفی SEW

در تعمیر گیربکس جرثقیل سقفی SEW موضوعی به نام کلاس دقت گیربکس وجود دارد که طبق استانداردهای موجود DIN 12 کلاس طبقه بندی در این خصوص وجود دارد. بالاترین کلاس شماره ۱ و پایین ترین کلاس ، کلاس ۱۲ نامیده می شود.

منظور از کلاس دقت در واقع همان دقت بازه قابل قبول در زمینه خطاهای مختلف هندسی است. کلاس نیز نشان می دهد که در این بازه ( بازه مشخص) خطا صفر و. یا بدون خطا است. عموماً کلاس های دقت به کار رفته در گیربکس جرثقیل سقفی SEW بین ۱ الی ۸ است و بیش از این رقم دیگر نمی توان نشان از یک محصول با کیفیت باشد.

در نظر داشته باشید که بهترین نوع پرداخت نهایی برای دنده ها می بایست در وضعیت سخت کاری های مختلف بررسی شود. وقتی کلاس دقت گیربکس صنعتی کاهش یابد در واقع نیرو مکانیکی افزایش یافته و این روند سبب می شود که عمر گیربکس جرثقیل سقفی اس ای دبلیو کمتر شود.

زمان تعمیر موتور گیربکس جرثقیل سقفی باید این نکته به طور دقیق بررسی شود که تا چه حد کاهش کلا دقت می توان از بروز آسیب های مخرب و جدی به گیربکس آویز جلوگیری نماید.

هرچه میزان کلاس دقت گیربکس آویز SEW بیشتر باشد هزینه تولید بیشتر است اما سطح نویز و ارتعاش آن پایین تر خواهد بود. اگر اطلاعات دقیقی از محصولات صنعتی نیاز دارید جهت مشاوره رایگان قبل از خرید با فیام تماس بگیرید.

به این ترتیب توان انتقال آن در سایزهای یکسان به نسبت کلاس با دقت کمتر می تواند بسیار بیشتر باشد ، بنابراین نویز کم و ارتعاش پایین در گیربکس سقفی SEW نشان از کلاس دقت بالای آن دارد.

یک مثال در این زمینه ارائه می دهیم. فرض کنید در یکی از صنایع سرعت دوران کمتر از ۳۰۰۰ دور در دقیقه اعلام شده است کلاس دقت گیربکس آویز SEW می تواند عدد ۶ باشد. عموماً دقت های ۸ و ۹ برای شرکت های قدیمی و درجه سه هستند.

در تعمیر گیربکس وینچ SEW باید به کلاس دقت بسیار دقیق توجه شود به طوری که میزان مقاومت دنده و همینطور عمر موجود به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد.

قیمت-گیربکس-آویز-SEW

آیا کلاس دقت بالا گیربکس آویز SEW سبب فشار مضاعف نمی شود؟

این دیدگاه سالهاست که توسط پژوهشگران مورد بررسی قرار گرفته است و اینطور که مشخص است در صورتی که تست های لازم در خصوص کلاس دقت گیربکس آویز SEW صورت بگیرد شاهد خرابی و یا عدم کیفیت در خصوص این محصول نخواهیم بود.

در نظر داشته باشید که به طور کلی در خصوص سرویس گیربکس آویز SEW آنچه بسیار مهم است راندمان کاری است، به طوری که به نسبت مدل اولیه آیا تغییری را شامل شده است یا خیر. در نظر داشته باشید که برندهای معتبر از چندین سال گذشته تا به امروز در زمینه کلاس دقت بسیار فعالیت کرده اند اما آنچه بسیار مشخص است کیفیت عالی کلاس دقت گیربکس آویز SEW است که توانسته از پس آزمایش های متعدد به خوبی برآید.

از یاد نبرید که به طور کلی قیمت گیربکس آویز SEW به نسبت محصولات دیگر ارزانتر و مناسب اعلام شده است. برای خرید از نمایندگی با فیام تماس بگیرید.

 

کیفیت هندسی گیربکس آویز SEW

کیفیت هندسی در موتور گیربکس SEW به خصوص مدل های گیربکس وینچ بسیار مهم است. بارها دیده شده است که یکی از دنده های گیربکس سقفی SEW دچار شکست شده است اما امکان ساخت مجدد با همان کیفیت وجود داشته است اما به دلیل وجود مهندسی معکوس اشتباه این روند به درستی صورت نگرفته و در نهایت کیفیت هندسی محصول به درستی اعلام نمی شود. در نظر داشته باشید که متالورژی در خصوص گیربکس آویز SEW موضوع بسیار مهمی است و همینطور مونتاژ قطعات آن نیز می تواند به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد در نظر داشته باشید که قیمت گیرموتور SEW به نسبت سایر محصولات ارزانتر و بسیار مناسب تر اعلام شده است.

گیربکس-جرثقیل-سقفی-SEW-فیام

این محصول با نام های دیگری نیز شناخته میشود.مانند:

گیربکس جرثقیل سقفی SEW

گیربکس آویز SEW

الکتروگیربکس آویز جرثقیلی SEW

گیربکس آویزجزثقیلی اس ای دبلیو

گیربکس وینچ

گیربکس آویز

گیربکس آویز کوچک

گیرموتور SEW

شما می توانید با استفاده از لینک مقابل، کاتالوگ کامل گیربکس آویز SEW سری F را دانلود نمایید.
دانلود کاتالوگ SEW سری F

دیدگاه نوشته