021-33110245

فیام موتور

گروه صنعتی فیام موتور در ایران توانسته به یک فضای پوشش دهنده خدمات بسیار فراگیر و پیشرفته دست یابد به طوری که نگاه خدمت رسانی از سوی فیام موتور با پوشش تمامی سلیقه ها همراه است. انواع پمپ ، الکتروموتور ، گیربکس ، هیدرولیک و … از محصولات ارائه شده توسط فیام هستند.

گروه صنعتی فیام نماینده SEW در ایران است که تمامی محصولات این برند معتبر آلمانی را بدون تعرفه اضافی در اختیار عموم افراد قرار می دهد.

 

چرا فیام موتور؟

گروه صنعتی فیام در یک دهه تلاش بی وقفه در زمینه واردات و تأمین انواع تجهیزات صنعتی،  خدمات رسانی به صنایع مختلف کشور را در دستور کار خود قرار داده است. شرکت فیام موتور  وارد کننده مستقیم بهترین برند های جهان می باشد. فعالیت ویژه شرکت فیام در ارائه محصولات SEW وجه تمایزی است که باعث رضایت هزاران مشتری در سطح ایران و کشور های همسایه شده است.

۳۵۰۰
محصولات
۱۶۰۰
کاربران سایت
۵۰۰
پروژ ها
۲۰
سابقه فعالیت

مشتریان ما

 فیام موتور چه محصولاتی دارد؟

 گستردگی تنوع محصولات گروه صنعتی فیام سبب می شود که مشتری در خرید به سادگی انتخاب کرده و مجبور به جایگزین محصول نباشد . این شرکت تامین کننده ی انواع گیربکس  صنعتی مانند گیربکس حلزونی و گیربکس خورشیدی و همچنین موتور گیربکس شافت مستقیم می باشد. از کمیاب ترین محصولات موجود در ایران سروو موتور است که در فیام موجود است.

کیفیت بسته بندی های به کار رفته در گروه صنعتی فیام به شکلی است که می تواند برای سفارش های راه دور نیز مطمئن باشد.

 فیام همچنین دارای طیف گسترده ای از انواع پمپ برای مصارف خانگی مثل پمپ آب خانگی ، پمپ کف کش و کارواش خانگی  است و نیز تامین کننده برای مشاغل صنعتی دارای  پمپ اسید ، پمپ لجن کش ، پمپ هیدرولیک و… است. گیربکس حلزونی Bonfiglioli نیز از محصولات مقرون به صرفه ای است که جدیدا مورد توجه صنعتکاران قرار گرفته است.

برند های موجود در کل جهان شناخته است اما امروزه به دلیل تعرفه بالایی که این محصول داشته است خرید را برای مشتریان کمی دشوار نموده و فیام موتور با سیاست های جدید و بسیار ارزشمند خود توانسته تعرفه های استانداردی برای این محصولات در نظر داشته باشد به طور کلی این محصولات می توانند یک انتخاب بسیار ویژه و ارزشمند برای خریداران محسوب شود. پمپ آب پنتاکس از بهترین برند های موجود در جهان ایت که فیام موتور افتخار نمایندگی آن در ایران را  دارید.

گیربکس SEW  فیام دارای کیفیت تضمین شده و گارانتی است به طوری که هر یک دارای بارکدهای رسمی بوده و این مورد نشان از کیفیت بی نظیر محصولات محسوب می شود.