[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

پیش از خرید گیربکس شافت مستقیم sew نیاز است ارزیابی شود که آیا این محصول همان گزینه ای است که شما برای پروژه خود نیاز دارید؟ آیا کیفیت گیربکس شافت مستقیم sew بر اساس قیمت آن تعیین می شود؟ چرا گیربکس شافت مستقیم sew در بازار کیفیت مختلف دارد؟ با فیام همراه باشید

 

خرید گیربکس شافت مستقیم sew به نرخ تولید

می دانیم که یکی از مهمترین ویژگی های گیربکس شافت مستقیم sew کارکرد بدون لرزش است، چیزی که در مدل های دیگر دیده نمی شود و یا با کیفیت کمتر دیده می شود.

اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد طیف گسترده ای از گشتاور در گیربکس شافت مستقیم sew دیده می شود و نسبت های تبدیل در این محصول نیز به طور دقیق ارزیابی شده است.

این محصول به شکلی طراحی شده است که در نصب و کار لرزش را به ۰.۰۷ درصدی می رساند و و این کاهش لرزش یکی از مهمترین ویژگی های گیربکس شافت مستقیم sew محسوب می شود. اینطور که شواهد نشان می دهد از گیربکس شافت مستقیم sew در بلابرها، همزن ها و همینطور رولینگ فولاد استفاده می شود.

از جدیدترین مدل از گیربکس شافت مستقیم sew در صنایع کاشی و سرامیک نیز استفاده می شود.

شایان ذکر است که تعرفه خرید گیربکس شافت مستقیم sew بر اساس کیفیت محسوب تعیین می شود مبرهن است که در صورت ارزان بودن بیش از حد گیربکس شافت مستقیم sew باید به کیفیت آن شک کنید

توان موتور برای گیربکس شافت مستقیم sew از ۰.۱۲ کیلووات آغاز و تا ۱۶۰ کیلووات ادامه دارد، این محصول دارای جنس شافت فولادی بوده و جنس بدنه آن چدن است.

نسبت تبدیل دور چند استیج آن از ۱۳۴ تا ۲۷۰۰۱ اعلام شده است که مشخص است بر اساس ارزیابی های مختلف این رقم تغییر می کند.

اینطور که مشخص شده است گیربکس شافت مستقیم sew یکی از بهترین محصولات موجود در بازار است و راندمان طراحی آن بی نظیر است.

گیربکس-شافت-مستقیم-sew

محصولات برند اس ای دبلیو را از نماینده sew در ایران خریداری کنید.

ویژگی های گیربکس شافت مستقیم sew

گیربکس شافت مستقیم sew از تعدادی زوج دنده طراحی شده است و که داخل یک پوسته قرار دارد ، این گیربکس ها از تعدادی زوج دنده طراحی شده است که داخل یک پوسته قرار دارد و به طور کلی در دو طرفه محورهای چرخ دنده ها قرار دارد.

چرخ دنده ها به طور کلی به صورت مارپیچ و ساده طراحی شده است، کاهش صدا و نویز در این محصولات به صورتی است که سبب شده درگیری نرم چرخ دنده ها نیز صورت بگیرد.

زاویه مورب امتداد دنده ها با محور سبب شده است که درگیری چرخ دنده ها در هر لحظه بیشتر از قبل باشد. این محصول در محورهای خروجی خود دارای شافت خروجی با اندازه های استاندارد مختلف طراحی شده است.

جنس پوسته در این گیربکس ها به طور کلی بر اساس چدن و و فولاد و شافت های فولادی طراحی شده است. این محصولات به طور کلی از نوع غلطشی هستند. محدوده گشتاور قابل انتقال تا ۱۸۰۰۰ نیوتون متر طراحی شده استو محدوده توان ورودی در این کشور ۲۵۰ کیلووات طراحی شده است.