به این مطلب امتیاز دهید!
[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

موتور گیربکس شافت مستقیم یک محصول ارزشمند است که توانسته با دور موتور بالا طراحی شود و به این ترتیب می تواند شاخص های استاندارد محصولات قبلی را به طور دقیق ارزیابی شود. مخصوصا در طراحی موتور گیربکس شافت مستقیم sew  مبدل های سرعتی نیز دیده می شود.

برای مشاهده مضخصات فنی و خرید بهترین برند گیربکس شافت مستقیم یا هلیکال اینجا کلیک کنید.

 

در طراحی موتور گیربکس شافت مستقیم از متریال های ویژه ای استفاده شده است که سبب شده این محصول در طرح های جدید خود راندمان کاری بسیار ویژه ای داشته باشد.

این محصول با قدرت بالا می تواند جایگزین بسیار مفیدی برای مبدل های سرعتی باشد. در طراحی موتور گیربکس شافت مستقیم از شاخص های استاندارد و اندازه گیری شده استفاده شده است.

این محصول ارزشمند طراحی بی نظیری دارد.

گیربکس هلیکال (شافت مستقیم ) سری Rx

موتور گیربکس شافت مستقیم صنعتی

یکی از مهمترین ویژگی های موتور گیربکس شافت مستقیم راندمان بالا است، این محصول ابعاد خوبی دارد و قابلیت نصب آن نیز بی نظیر است.

این محصول حرفه ای قابلیت نصب آسانی داشته و هزینه زادی در این زمینه دیده نمی شود.

یکی دیگر از ویژگی های موتور گیربکس شافت مستقیم جابجایی دقیق برای تغییر مواد است چیزی که در مدل های قبلی دیده نمی شود.

این گیربکس ها به طور کلی دارای طراحی خطوط بیرونی انتقالی و جابه جایی هستند که می تواند شاخص های ارزشمندی را پیش روی افراد قرار دهد.

در موتور گیربکس شافت مستقیم محفظه خنک کننده جدیدی طراحی شده است که توانسته بر کیفیت بالای کار بیفزاید.

این محصول دارای بلبرینگ های ضد ضربه و ضد لرزش است که توانسته شاخص های استاندارد در طراحی موتورهای شافت مستقیم را به طور دقیق اجاره نماید.

درپوش های انتهایی که برای موتور گیربکس شافت مستقیم در نظر گرفته شده است به صورت روتین طراحی شده است این درپوش ها بر اساس شاخص های دو بعدی توسط بهترین مهندسان دنیا طراحی شده است.

ترمینال و گلند به کار رفته در این محصول از دقت میلیمتری بالایی برخوردار است و مشخص است که این محصول از نظر ویژگی به طور عالی طراحی شده است. ترمینال هایی که در موتور گیربکس شافت مستقیم به کار رفته است اغلب ضد زنگ هستند.

ویژگی موتور گیربکس شافت مستقیم خوب

گیربکس می بایست محکم به یک پایه مسطح پیچ شود تا ارتعاش صورت نگیرد، موتور گیربکس این بخش را به خوبی پوشش داده است و احتمال ضربه و یا بار بی از حد در این محصولات دیده می شود. برای جلوگیری از اکسیده شدن این محصولات به طو کلی نیاز است که سطوح به شکل دقیق و صحیح طراحی شود. بررسی ها نشان می دهد که در استفاده از این محصولات نیاز است که روغن های ترکیبی به کار گرفته شود.

سطح روغن منظم برای موتور گیربکس می تواند به طول عمر بیشتر آن کمک شایانی نماید. فیام موتور خرید گیربکس های SEW را از هر نظر تضمین میکند.

دور خروجی که موتور گیربکس شافت مستقیم فراهم ساخته است به طور دقیق ارزیابی شده است، در طراحی دور خروجی این محصول از شاخص های درستی استفاده شده است، این محصولات در هوای خیلی مرطوب نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و طراحی منحصر به فرد آن این وضعیت را به طور دقیق پوشش می دهد. این موتورها از توان بالایی برخوردار هستند و می توانند در محیط های پروژه پیچیده نیز استفاده شود. طراحی موتور گیربکس شافت مستقیم بر اساس ارزیابی های چندگانه مشخص می شود و از سبک وسیعی برخوردار است.

نوشته شده توسط: فیام موتور نماینده گیربکس SEW در ایران