به این مطلب امتیاز دهید!
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

پمپ آب ساختمان

پمپ آب ساختمان به منظور تامین و تقویت فشار آب در کل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد کاربران و مخاطبان برای انتخاب مناسب ترین و بهترین نوع این محصول باید دو مولفه را مورد بررسی قرار دهند بازدهی پمپ آب و فشار پمپ آب این دو مولفه بوده و افراد براساس برآورد کردن نیازهای خود به استفاده از پمپ های آب باید بهترین و پر کارایی ترین گزینه را خریداری کنند. انواع پمپ آب خانگی در فیام موتور موجود هست.

با توجه به افزایش جمعیت و شهرنشینی شاهد تقاضای بالا برای خرید پمپ های آب می باشیم که با توجه به تولید بسیار در انواع طرح ها و برندهای مختلفی می توان این محصول را یافت که هریک در توان و مشخصات فنی متنوعی تولید و عرضه می شوند که پمپ های خانگی در توان هایی چون نیم اسب، یک اسب و دو اسب با کارایی هایی مختلف مشاهده می گردد.

 

شرکت های متعددی در زمینه ساخت و تولید انواع مختلف پمپ آب ساختمان به فعالیت پرداخته اند که در این میان می توان گفت شرکت ما با بهره مندی از بهترین و مجرب ترین متخصصین و مهندسین و دستگاه های پیشرفته توانسته است به بهترین نحو ممکن فعالیت داشته و با کیفیت ترین و مرغوب ترین انواع پمپ های خانگی را تولید و عرضه نماید. کاربران و خریدارانی که به دنبال بهترین پمپ آب ساختمان هستند می توانند وب سایت ما را انتخاب کرده و با بررسی محصولات عرضه شده و مشاهده تمامی اطلاعات ذکر شده در معرفی پمپ ها، طیف گسترده ای از کاربرد و کارایی این کالا را به دست اورید و در صورت مورد قبول واقع شدن با برقراری تماس خرید آنلاین خود را به کمک همکاران پشتیبانی ما به اتمام برسانید.

انواع پمپ آب ساختمان

همانطور که در بخش قبلی نیز ذکر کردیم پمپ آب ساختمان در انواع برند ها و مدل های مختلفی تولید و عرضه می شوند که از جمله انواع مختلف این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •  پمپ آب خانگی بشقابی
 •  پمپ آب خانگی جتی
 •  پمپ آب خانگی با کلید اتوماتیک
 •  پمپ آب خانگی با مخزن انبساط یا منبع تحت فشار
 • بو ستر پمپ خانگی
 • پمپ سانتریفیوژ خانگی

پمپ آب ساختمان با مخزن انبساط در مقایسه با پمپ آب با کلید اتومات دارای ویژگی های بسیاری بوده از این رو در اولویت انتخاب و خرید بسیاری از کاربران و مخاطبان واقع می شود به گونه ای می توان گفت دفعات سرویس کردن و کنترل در این پمپ ها بیشتر از دیگر انواع پمپ آب بوده و اندازه منبع انبساط به اندازه آب مصرفی بستگی دارد. پمپ های با کلید اتومات به دلیل باز و بسته شدن دفعات مکرر پمپ دارای معایب بوده اما هزینه این نوع پمپ نیز در مقایسه با منبع انبساط کمتر است افرادی که قصد خرید پمپ آب با کلید اتومات را دارند باید تمامی معایب و مزیت های این محصول را در نظر داشته باشند.

 

مقالات مرتبط:

فروش پمپ آب ساختمان

فروش پمپ آب ساختمان با توجه به افزایش تقاضا روز به روز در حال رونق بوده و می توان گفت نقش بسیار مهمی را در سیستم آبرسانی ایفا می کند از این رو اهمیت طراحی و تولید با کیفیت و طبق استانداردهای بین المللی برای همگان روشن می باشد. کاربران و خریداران پس از خرید این محصول برای مشاهده نتایج بسیار مناسب از عملکرد و کارایی محصول باید یک سری نکات را در نظر داشته باشند که در ادامه به یک سری از نکات پس از خرید اشاره کرده ایم:

 •  وزن لوله ها را مهار کرده و در نظر داشته باشید که پمپ زمینی به عنوان تکیه گاه وزن لوله های سیستم لوله کشی در معرض فشار قرار نگیرد
 •  به منظور افزایش طول عمر این پمپ سعی کنید منبع دیافراگمی با حجم بالاتری را تهیه و خریداری نمایید
 •  برای نصب پمپ آب خانگی از افراد مجرب و کاربلد در این زمینه کمک بگیرید
 •  برای نصب پمپ بایستی از لوله اصلی آب شهری جدا شده و در مکانی به غیر از آن بوسیله شیر یکطرفه به سیستم آب شهری وصل شود.
 •  برای نصب پمپ آب مکانی به دور از رطوبت و بارش باران انتخاب کنید

فروش پمپ آب ساختمان

قیمت  پمپ آب ساختمان

قیمت روز پمپ آب ساختمان را از فیام استعلام بگیرید. این پمپ با توجه به انواع مختلفی که دارد در نرخ های مختلفی ارائه می گردد از این رو نمی توان مبلغ مشخصی را برای فروش این محصول تعیین کرد. شرکت های سازنده این محصول با محاسبه تمامی موارد تاثیرگذار در طراحی و تولید پمپ خانگی از جمله تخصص و تجربه مهندسین تا انواع متریال های استفاده شده نرخ های مختلفی را برای محصولات خود تعیین می کنند. خریداران و مشتریان می توانند قبل از اقدام به خرید و ثبت سفارش ابتدا اطلاعاتی دقیق در خصوص قیمت پمپ آب ساختمان در برند و مدل مدنظر به دست آورند و در صورت مورد تایید بودن گزینه مربوطه سفارش خود را نهایی کنند. وب سایت ما با در اولویت قرار دادن رضایت مشتریان و کسب سود کمتر، نرخ بسیار مناسب و پایینی را برای فروش محصولات خود ارائه می دهند.

راهنمای انتخاب پمپ آب ساختمان

توجه داشته باشید که معروف بودن برند در خرید پمپ آب ساختمان به معنای بهترین بودن نمی باشد بلکه به منظور خرید مناسب ترین و بهترین گزینه ابتدا باید نیازهای خود را برآورد کرده و با توجه به مشخصات و کیفیت طراحی محصول و توانایی هایی که داراست خرید خود را انجام دهند.

همیشه برای خریداران دو گزینه در انتخاب پمپ آب وجود دارد که آن هم ارزان قیمت ترین پمپ و بهترین برند این محصول می باشد که در این خصوص می توان گفت به دلیل کاربرد و وظیفه ای که در آبرسانی به کل ساختمان ایفا می کند به هیچ وجه به قیمت آن توجه نداشته باشید و مهمترین مولفه را کیفیت محصول قرار داده و با انتخاب بهترین گزینه از میان انواع مختلف به مدت طولانی از آن بهره مند شوید در غیر اینصورت اگر به دنبال ارزان قیمت بودن محصول باشید در این صورت با بی کیفیت ترین و نا مرغوب ترین جنس پمپ آب مواجه خواهید شد که در مقابل پس از استفاده کوتاه مدت نیاز به خرید یا تعویض مجدد آن را خواهید داشت.  

 

انواع پمپ آب ساختمان