پمپ پنتاکس نیم اسب

پمپ پنتاکس نیم اسب

پمپ پنتاکس نیم اسب به عنوان پر مصرف ترین پمپ های خانگی شناخته می شود. پمپ های پنتاکس نیم اسب سری pm از بدنه چدنی و پروانه برنجی طراحی شده و اغلب برای مصارف خانگی بهترین گزینه به شمار می رود که با قابلیت افزایش فشار آب سرد و گرم و تقویت آبدهی در ساختمان های مسکونی تک واحدی و آپارتمان های با متراژ ۸۰ متر مورد استفاده واقع می شود. این پمپ در فیام موتور نمایندگی پنتاکس به سراسر کشور عرضه میگردد. از جمله ویژگی ها و مزیت های این پمپ ها می توان به کم حجم و سبک بودن، کارکرد کم صدا و کم هزینه، حمل و نقل بسیار آسان و تامین فشار آب برای مصارف کوچک و ساده و کیفیت طراحی و جنس مرغوب آن اشاره نمود. پمپ پنتاکس PM45 پرمصرفترین پمپ آب خانگی نیم اسب است که در ادامه به خصوصیات آن می پردازیم.

مشخصات فنی پمپ های آب نیم اسب

مدلنوع برق حداکثر آبدهی Q max (m ۳ / h) حداکثر ارتفاع Hmax (m)توان موتور P2 (HP)
PM45تک فاز۲.۴۳۵۰.۵ اسب

کیفیت و کاربرد پمپ آب نیم اسب پنتاکس

پمپ آب پنتاکس نیم اسب با دبی و فشار متناسب دارای کاربرد بسیاری بوده و روز به روز بر تعداد متقاضیان خرید این نوع پمپ آب افزوده می شود که در این میان می توان گفت کیفیت طراحی و تولید این محصول از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و کاربران در هنگام خرید پمپ آب کیفیت و مرغوب بودن جنس و متریال های به کار رفته در تولید آن را به دقت بررسی می کنند از این رو شرکت های سازنده این نوع پمپ آب سعی بر آن دارند برای جذب رضایت مشتریان و خریداران از بهترین مواد اولیه و دستگاه های پیشرفته استفاده کنند.

استفاده از این پمپ برای ساختمان های بیش از یک طبقه و چند واحدی گزینه مناسبی نبوده و پاسخگوی نیاز کاربران نخواهد بود از این رو افراد برای بهره مند شدن از کارکرد مناسب این پمپ باید با توجه به متراژ ساختمان و آپارتمان خود این محصول را خریداری نمایند توجه داشته باشید که آب انتقالی باید عاری از ذرات معلق باشد تا آسیب و خسارتی به عملکرد دستگاه وارد نشود.

مقالات مرتبط:

ضرورت استفاد از اتومات پمپ آب

راهنمای خرید مخزن پمپ آب

خرید اینترنتی پمپ پنتاکس نیم اسب

استفاده از پمپ آب خانگی در سال های اخیر نسبت به قبل بسیار افزایش یافته است و دلیل این امر افزایش ساختمان ها با طبقات بسیار می باشد که در این میان استفاده از پمپ آب پنتاکس نیم اسب برای ساختمان های یک طبقه با متراژ پایین گزینه ایده آلی به شمار می رود و کاربرانی که به دنبال خرید بهترین و با کیفیت ترین پمپ آب پنتاکس نیم اسب هستند می توانند از وب سایت ما اقدام نمایند.شرکت فیام به نماینده پنتاکس در ایران انواع پمپ پنتاکس را با ۱ سال گارانتی و تضمین قیمت عرضه میکند. قیمت روز را از فیام موتور استعلام بگیرید.

 

قیمت پمپ آب نیم اسب پنتاکس

قیمت پمپ آب پنتاکس نیم اسب با توجه به کیفیت محصول، کارکرد، طول عمر، کارایی و نحوه طراحی و تولید آن مشخص می شود که ارزش واقعی محصول با محاسبه این موارد ذکر شده تعیین می شود که در این میان شرکت های عرضه کننده براس کسب سودی که در نظر دارند نرخ های مختلفی را برای فروش پمپ های پنتاکس نیم اسب ارائه می دهند که با روزانه در حال تغییر است. کاربران می توانند به صورت اینترنتی با استعلام قیمت فیام انواع نرخ های مختلف این پمپ را مشاهده کنند.

قیمت پمپ آب پنتاکس نیم اسب

نکات دانستنی در خرید پمپ آب پنتاکس نیم اسب

در هنگام خرید پمپ آب پنتاکس نیم اسب بهتر است یک سری نکات دانستنی در خصوص ویژگی ها و عملکرد این محصول به دست آورد و با توجه به نرخ مشخص شده بر آن در صورت مورد تایید بودن خرید خود را نهایی کنید. با توجه به این که این نوع پمپ در حال حاضر بخش زیادی از تقاضا را به خود اختصاص داده است فروش بالایی را در دست دارد که از جمله مهمترین ویژگی های این محصول می توان به خدمات پس از فروش اشاره کرد که برای خریداران از اهمیت بسیاری برخوردار است . هد فشار این پمپ به ۳۵ متر می رسد و قطر دهانه ورودی و خروجی آن ۱ متر می باشد و میزان مصرف برق آن دارای ۲۲۰ ولت است.

محصولات مرتبط

پمپ پنتاکس ۲ اسب

پمپ پنتاکس ۲ اسب از بهترین پمپ پنتاکس ۲ اسب میتوان به مدل CB210/01 اشاره کرد. این پمپ توانایی  پمپاژ …

پمپ پنتاکس ۳ اسب

پمپ پنتاکس ۳ اسب از پرمصرف ترین پمپ های ۳ اسب پنتاکس میتوان به پمپ پنتاکس CHT300 اشاره کرد. از …

پمپ پنتاکس ۱ اسب

پمپ پنتاکس ۱ اسب پمپ پنتاکس ۱ اسب اغلب برای مصارف خانگی مورد استقبال فراوان قرار گرفته است. از پر …

دیدگاه نوشته