[تعداد: 2   میانگین:  5/5]

پمپ کف کش توان یکی از برندهای معتبر پمپ کف کش در بازار است. این پمپ‌های صنعتی، محصول نوآورانه و جدید از یکی از شرکت‌های معتبر ایرانی با نام توان تک می‌باشد.

فناوری‌های روز دنیا و ماشین آلات پیشرفته صنعتی در کنار تجربه و تخصص مهندسان برای تولید انواع پمپ کف کش توان در مدل‌های مختلف به کار گرفته شده‌اند.

پمپ‌های کف کش، ایده‌آل‌ترین تجهیزات برای انتقال سیالات مختلف هستند. جمع‌آوری رواناب‌هایی که در معابر شهری پس از بارندگی‌های شدید تجمع پیدا می‌کند،

انتقال دوغاب‌ها در فرایند استخراج و فرآوری سنگ معدن و فلزات، انتقال پساب‌های صنعتی در محل مورد نظر و بسیاری موارد دیگر از کاربردهای مدل‌های مختلف پمپ کف کش توان هستند.

پمپ کف کش توان و ویژگی‌های آن

مزایای خرید پمپ کف کش توان

 انواع پمپ کف کش توان به گونه‌ای طراحی شده است که از نظر کیفیت قطعات و اجزاء داخلی و توان عملکردی، قابل رقابت با نمونه‌های خارجی می‌باشد.

استفاده از این پمپ‌ها موجب مصرف انرژی کمتر و صرفه جویی در هزینه‌های برق می‌شود. فرایند پمپاژ در هر یک از موارد کاربردی با بالاترین راندمان به پایان می‌رسد. طراحی ویژه که برای شکل ظاهری پمپ‌های کف کش در شرکت توان تک به کار رفته است موجب زیبایی ظاهری این محصولات شده است.

الکتروموتورهایی که برای طراحی و ساخت پمپ کف کش به کار رفته، در دو مدل تک فاز و سه فاز با بالاترین توان عملکردی کار می‌کنند.

تنوع در مدل محصولات پمپ کف کش توان، خانگی صنعتی و انواع پمپ‌های لجن کش فاضلابی و صنعتی، مزایای دیگری از شرکت تولید کننده پمپ کف کش توان هستند. همین عامل موجب می‌شود انعطاف‌پذیری در انتخاب یکی از پمپ‌های کف کش توسط مشتریان به سادگی امکان‌پذیر گردد.

پمپ کف کش توان، خانگی و صنعتی

از پمپ کف کش توان، مدل خانگی و صنعتی برای انتقال پساب‌ها هنگام آبیاری مزارع، رفع آب گرفتگی معابر شهری، نهرهای آب، تخلیه آب چاه و غیره استفاده می‌شود.

بدنه دو جداره این پمپ‌ها به علاوه الکتروموتور ضد آب و عمق کاربری مناسب، موجب شده است این تجهیزات به ایده‌آل‌ترین پمپ‌های کف کش برای کاربردهای خانگی و صنعتی مبدل شوند. 

خرید پمپ کف کش توان

هنگام خرید و انتخاب پمپ کف کش توان، مدل‌های صنعتی و خانگی و انتخاب یکی از تجهیزات پمپ لجن کش، توجه به مشخصات فنی پمپ‌ها الزامی است.

در کاتالوگ‌هایی که شرکت توان تک برای انواع محصولات خود منتشر نموده است، مدل‌های دستگاه به همراه سایر مشخصات فیزیکی و مکانیکی آن درج شده است.

این مشخصات شامل قطر ورودی و خروجی، توان پمپ‌ها، ارتفاع عملکردی پمپ، تک فاز بودن یا سه فاز بودن الکتروموتور، نحوه سیم پیچ‌ها و کابل‌های برق، اندازه و وزن پمپ‌های کف کش و همینطور مشخصات قطعات داخلی نظیر سیل مکانیکی، شفت و روتور پروانه‌ها و سایر قسمت ها می‌باشد.

اگر قصد خرید پمپ کف کش توان با ظرفیت‌های مورد نظر خود را دارید به شما اطمینان می‌دهیم که این محصولات با کارایی بالا قادرند نیاز صنعتی یا خانگی شما را برطرف کنند.

با اطمینان خاطر، یکی از این پمپ ‌ها را خریداری کنید و از کیفیت کار کرد آن‌ها لذت ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش خرید اینترنتی پمپ کف کش توان می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما ارتباط داشته باشید. خدمات گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش مشتریان در این مجموعه با کیفیت رضایت‌بخش به شما ارائه خواهد شد.