[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

فکر می کنید پارامترهای انتخاب قیمت گیربکس حلزونی بر چه اساسی تعیین می شود؟ چطور ممکن است قیمت گیربکس حلزونی دچار نوسان است و گاه نیز این محصول با تعرفه ای ثابت عرضه می شود؟ آنچه نیاز است تا ارزیابی قیمت گیربکس حلزونی به طور دقیق صورت بگیرد را با هم بررسی می کنیم.

برای استعلام و خرید گیربکس حلزونی اینجا کلیک کنید.

برآورد قیمت گیربکس حلزونی

قیمت گیربکس حلزونی یک محصول بسیار کارآمد است که با ابعاد و توان های مختلف طراحی می شود.

در این محصول سه پارامتر مهم به عنوان شناسایی، طراحی و ساخت وجود دارد که هر یک بر اساس شاخص های مشخصی پیش می رود.

گیربکس-حلزونی-SEW-سری-S

مسئولیت اجرای این محصول نیز از دیگر پارامترهای مهم برآورد قیمت خواهد بود. اصولی که برای طراحی این محصول حرفه ای دیده می شود نشان می دهد که کیفیت کار بر چه اساسی تعیین شده است.

  • گیربکس حلزونی در تیپ ها و نسبت تبدیل مختلف از ۷ تا ۱۰۰ تولید می شود و این موضوع خود یکی از دلایل تفاوت قیمت در این محسوب است.
  • در جدیدترین طراحی این محصول نیز دیده شده است که از ترکیب های چند منظوره استفاده شده است که سبب می شود نسبت های نهایی آن متنوع تر شود.

این محصول از نظر انعطاف پذیری بسیار وسیع است به طوری که بخش بیرونی آن در موقعیت های مختلف نصب می شود.

  • یکی دیگر از پارامترهای ارزیابی گیربکس حلزونی بدنه آن است ، جنس بدنه به کار رفته در گیربکس حلزونی می تواند متفاوت باشد البته بدنه چدنی گزینه ای کارآمد است.
  • دنده های به کار رفته در گیربکس حلزونی از نظر کیفیت متفاوت هستند و این بخش به نوبه خود یکی از متدهای قیمت دهید محصول نهایی خواهد بود. این محصول در تیپ های مختلفی طراحی می شود و ترکیب تیپ های مختلف سبب می شود که نسبت تبدیل بالایی به ارزش ۱۰ هزار فراهم شود.

یکی از سری های گیربکس حلزونی به صورت شافت دار عرضه می شود که با الکتروموتور کوپل شده است. البته نوع کوپل این محصول به صورت غیر مستقیم است. این محصول حرفه ای به طور کلی در سبک های جدید خود با صورت مستقیم وضعیت کوپل را اعمال کرده است

خرید گیربکس حلزونی ارزان

شما برای خرید مقرون به صرفه گیربکس حلزونی سعی کنید در ابتدا پارامترهای مهم قیمت گیربکس حلزونی را ارزیابی نمایید.

بررسی ها نشان می دهد که این گیربکس ها در طراحی های جدید خود شاخص های ایده آلی را فراهم ساخته اند.بهترین برند پیشنهادی شرکت فیام موتور گیربکس حلزونی SEW است.

گیربکس-حلزونی-SEW-سری-SA

این محصولات به طور کلی از نظر انعطاف پذیری، کارکرد روان و همینطور خدمات مناسب نیز دسته بندی می شوند. گیربکس حلزونی در میکسرها ، خردکن ها و در دستگاه های نانوایی نیز استفاده می شود.

استفاده از گیربکس حلزونی در کوره های صنعتی نیز استفاده می شود و مشخص است که نوع کارکرد بالایی دارد. در جدیدترین ارزیابی که به دست ما رسیده است حداکثر گشتاور به کار رفته برای گیربکس حلزونی ۷۱۰۰ نیوتون متر گشتاور دیده می شود که خود نشان از کیفیت بالای این محصول حرفه ای است.

بررسی های مشخص در زمینه خرید این محصولات نشان از وضعیت استراتژی گیربکس حلزونی خواهد بود.

نوشته شده توسط: فیام موتور نمایندگی sew در ایران