مقالات

انتخاب ژنراتور

انتخاب ژنراتور

در هنگام انتخاب یک ژنراتور، باید عوامل متعددی را در نظر داشته باشید، از جمله:

 •  برای چه کاری از ژنراتور استفاده می کنید؟

 • سطح صدا

 • بازده سوخت و زمان اجرا

 • کیفیت خروجی قدرت

 • قابل حمل بودن

 • سهولت شروع

 • دوام و کیفیت ساخت و ساز

 • خدمات و پشتیبانی

برای چه کاری از ژنراتور استفاده می کنید؟

به طور معمول، برنامه ها به یکی از ۳ دسته تقسیم می شوند:

 1. بازگشت به خانه (یعنی برق اضطراری)

  ژنراتور سری اتحادیه اروپا و EM هوندا برای کار با سوئیچ انتقال طراحی شده اند و شما را قادر می سازد به سرعت و به آسانی برق لوازم خانگی مورد نیاز را تامین کنید.

 2. استفاده تفریحی (RV، کمپینگ، tailgating، boating)

  ژنراتورهای سوپراستار اتحادیه اروپا ما آرام و راحت قابل حمل هستند، مناسب برای اکثر برنامه های تفریحی.

 3. استفاده صنعتی (ساخت و ساز و اجاره)

  در طراحی مدرن سازنده، ژنراتورهای EB با دوام ما دارای حفاظت GFCI هستند.

سطح صدا

سطح سر و صدا ژنراتور شما یک عامل مهم در تعیین مدل مناسب است.

 • بسیاری از مناطق دارای مقررات سر و صدایی هستند که ممکن است به استفاده از ژنراتور، به ویژه در شب، تاثیر بگذارد.
 • ژنراتورهای پر سر و صدا برای بسیاری از برنامه های کاربردی، از جمله کمپینگ، برق رویدادهای در فضای باز و RVing مناسب نیستند.

اکثر ژنراتورها دارای امتیاز دسیبل هستند. برای هر افزایش در ۱۰ دسیبل، سطح نویز ۱۰ برابر قدرتمندتر است. یک ژنراتور که با سرعت ۷۰ دسیبل اجرا می شود ده برابر با صدای بلند به عنوان یک ژنراتور است که با ۶۰ دسیبل کار می کند.

ژنراتور هوندا برای عملکرد آرام مشهور است.

 • موتورهای ۴ سکته ما از لحاظ ذاتی آرام هستند – نه به ذکر بودن قابل اعتماد!
 • ساخت و ساز و مواد با کیفیت باعث کاهش سطح سر و صدا می شود
 • تکنولوژی برتر ما را رهبران در عملیات آرام می سازد

نمودار دایبل دلاری ما سطح صدای هوندا را برای صداهای معمول روزمره مقایسه می کند.

برای نهایی در عملکرد آرام، ژنراتور سری هوندا Super Quiet اتحادیه اروپا واقعا به نام خود زندگی می کنند. با توجه به فناوری کاملا محصور شده و اینورتر، آنها به عنوان سطوح سر و صدایی بین ۴۹ تا ۶۰ دسیبل عمل می کنند – که هیچ صدایی از گفتار طبیعی نیست.

هوندا همچنین تعدادی گزینه دیگر را ارائه می دهد که در حالی که به عنوان ژنراتورهای اتحادیه اروپا آرام نیست، ممکن است درخواست شما را با قیمت پایین تر تحمل کند.

بازده سوخت و زمان اجرا

به دنبال یک ژنراتور که هر دو سوخت کارآمد است و دارای زمان طولانی است. ژنراتور هوندا چندین ویژگی را ارائه می دهد که به این نیاز نیاز دارند.

 • ژنراتورهای اینورتر هوندا دارای یک گشتاور انحصاری Eco ، که به طور خودکار سرعت موتور را برای مطابقت با قدرت مورد نیاز تنظیم می کند. این اجازه می دهد تا برای حداکثر بهره وری سوخت.

  از آنجایی که ژنراتورهای ما در اتحادیه اروپا به اندازه کافی کارآمد هستند، آنها به سرعت بیش از ۲۰ ساعت در یک مخزن گاز نفوذ می کنند!

 • ژنراتورهای EB، EM و EG ما دارای مخازن سوختی بزرگ هستند، بنابراین شما می توانید ژنراتور خود را برای مدت زمان طولانی بدون پر کردن مجدد اجرا کنید.

 • اکثر ژنراتورهای هوندا EB و EM دارای موتور دریچه گاز هستند . گشتاور خودکار به طور خودکار RPM ژنراتور را از حالت خاموش هنگامی که بار اعمال می شود افزایش می دهد و هنگامی که بار برداشته می شود، RPM خاموش می شود. این کمک می کند تا به افزایش بهره وری سوخت، کاهش سطح سر و صدا، و کاهش ساییدگی و پارگی در اجزای ژنراتور کمک کند.

کیفیت خروجی قدرت

تنظیم ولتاژ خروجی قدرت ژنراتور را کنترل می کند. قدرت هماهنگ بسیار مهم است. نوسانات برق می تواند تجهیزات را خاموش یا حتی به دستگاه آسیب برساند.

برق AC با استفاده از موج سینوسی نشان داده شده است. منحنی صاف تر، قدرت پایدار تر است.

هر گونه سنبله یا “blips” در منحنی ناشی از نوسان در قدرت است. این می تواند برای ژنراتور و تجهیزات مورد استفاده شما بد باشد.

چند راه مختلف برای تنظیم ولتاژ در یک ژنراتور وجود دارد:

 • بدون برس

  ژنراتورهای برشلس یکی از شایع ترین در صنعت به دلیل ساخت ارزان قیمت خود هستند، اما کنترل ولتاژ کمتر قابل اعتماد را دارند. ژنراتورهای بدون برس می توانند به تغییر بار واکنش نشان دهند یا تولید کم قدرت (یک قهوه ای) یا قدرت بالا. نوسانات این طبیعت می تواند باعث آسیب به تجهیزات شود.

  هوندا هر گونه ژنراتور بی رویه را ایجاد نمی کند.

 • AVR (تنظیم کننده ولتاژ اتوماتیک)

  بسیاری از ژنراتورهای هوندا از یک رگولاتور ولتاژ اتوماتیک یا AVR استفاده می کنند که به طور مداوم ولتاژ را کنترل می کنند. AVR، بدون در نظر گرفتن بار، ولتاژ خروجی را ثابت نگه می دارد. این بدان معنی است که هیچ سنبله یا قهوه ای نیست.

 • DAVR (رگولاتور ولتاژ دیجیتال دیجیتال)

  بسیاری از ژنراتورهای هوندا دارای DAVR جدید هستند. DAVR طراحی شده است تا پایداری ولتاژ را در طی تغییرات +/- ۱٪ در طول عملیات حفظ کند که استاندارد آمریکا ۶۰hZ است. تنظیمات DAVR از سیم پیچ اصلی جلوگیری می شود، در مقابل پیچاندن سنسور در سیستم های AVR معمولی. علاوه بر این، DAVR از یک گرماستر محافظت می شود.

 • iAVR (رگولاتور ولتاژ اتوماتیک هوشمند)

  برخی از مدل های EM و EB در حال حاضر تکنولوژی منحصر به فرد جدید هوندا iAVR (رگولاتور ولتاژ هوشمند هوشمند) را ارائه می دهند. این شامل یک سوپاپ دیجیتال خازنی، یک فرمان تنظیم کننده تنظیم خودکار، یک ترانسفورماتور جریان است که به دکمه اتوماتیک و کنترل واحد DAVR اعمال می شود.

  iAVR اجازه می دهد که ژنراتور به خوبی از حداکثر امتیاز خود برای ۱۰ ثانیه شروع به کار کند تا موقعیت های بالا آمپول بالا را شروع کند. این یک جریان سازگار بدون توجه به بار است که به حفاظت از تجهیزات حساس و قدرت قابل اعتماد برای شما تضمین می کند.

 • CycloConverter

  فن آوری CycloConverter ثبت شده Honda شما را قادر می سازد تا قدرت پاک سازی را با وزن کمتری به دست آورید. CycloConverter مزایای ژنراتور نوع AVR را با ابعاد و وزن کمتری ارائه می دهد.

 • معکوس کننده

  اینورترها تمیزترین قدرت همه را تولید می کنند. این واحدها برای الکترونیک حساس مانند کامپیوترها مناسب هستند.

  ژنراتورهای اینورتر تعدادی از مزایای دیگر را ارائه می دهند ، از جمله نویز کمتر، وزن کمتری و کارایی بیشتر سوخت در مقایسه با مدل های سنتی.

  هوندا استفاده از تکنولوژی اینورتر را در ژنراتورهای قابل حمل با سری Super-Quiet EU خود تغییر داد.

اندازه و سهولت حمل و نقل

در نظر بگیرید که چگونه شما در حال حرکت و ذخیره ژنراتور هستید. به دنبال:

 • مدل های جمع و جور، سبک وزن، مانند ژنراتورهای اتحادیه اروپا
 • دو کیت چرخ، مانند آنهایی که بر روی ژنراتورهای EB و EM بزرگ ما یافت می شوند

سهولت شروع

تمام ژنراتورهای هوندا توسط موتورهای ۴ سیلندر قابل اعتماد ما هستند.

طول عمر و کیفیت ساخت و ساز

کیفیت و قابلیت اطمینان هنگام انتخاب ژنراتور بسیار مهم هستند. در نظر گرفتن:

 • آیا آن را به خوبی با هم قرار داده اید؟ آیا اجزاء به خوبی ساخته شده اند؟ در صورت وجود، در داخل ژنراتور نگاه کنید و بین تولید کنندگان مقایسه کنید. تفاوت های قابل توجهی خواهید دید.
 • مواد ساخته شده از مواد چیست؟ آیا آنها با کیفیت بالا هستند؟
 • آیا سازنده به خوبی شناخته شده است؟ شهرت آنها چیست؟

ژنراتورهای هوندا دارای اعتبار خوبی برای قابلیت اطمینان و دوام هستند. محصولات Honda به طور گسترده مورد آزمایش قرار گرفته و با استفاده از بهترین مواد با کیفیت تولید می شوند. ژنراتورهای ما نیروی قابل اعتماد را به دست می آورند و سال ها بعد از سال ها کار خود را ادامه می دهند.

خدمات و پشتیبانی

از آنجا که یک ژنراتور یک سرمایه گذاری بزرگ است، به دنبال یک سازنده است که به طور کامل بر روی محصول خود ایستاده است. به طور خاص، پشتیبانی از خدمات و قطعات برای آرامش ذهن شما ضروری است.

شرکت فیام عرضه کننده انواع ژنراتور