پمپ آب خانگی ایرانی

آیا به دنبال خرید پمپ آب خانگی ایرانی هستید؟ آیا می دانید برای خرید مرغوب ترین برند ایرانی به کجا باید مراجعه کنید؟ آیا در کنار کیفیت محصول، نرخ هزینه آن نیز از اهمیت بسیاری برای شما برخوردار می  باشد؟ آیا اطلاع دارید که هر یک از انواع مختلف پمپ های خانگی با داشتن ویژگی ها و مشخصات متنوع برای مصارف خاصی مناسب هستند؟ در ادامه مقاله سعی بر آن خواهیم داشت شما خوانندگان عزیز را با انواع پمپ آب خانگی ایرانی و عوامل موثر در انتخاب بهترین گزینه و نرخ هزینه مختلف این محصول آشنا کنیم.

پمپ آب خانگی ایرانی از جمله محصولات پرتقاضایی می باشد که شرکت های تولیدی ایرانی سعی بر آن دارند با بهره مندی از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه محصولی طبق استانداردهای بین المللی را تولید و عرضه کنن که می توان گفت در این زمینه نیز توانسته اند نظر و توجه اغلب کاربران و خریداران را جذب کنند.

شرکت پمپیران به عنوان اولین شرکت تولیدی پمپ های ایرانی به فعالیت شروع کرد و در حال حاضر شاهد افزایش کسب و کار های متعدد به منظور طراحی و تولید پمپ های ایرانی می باشیم که از جمله این شرکت ها می توان به سهند پمپ تبریز، پمپ نوید موتور تبریز، پمپ آبروان و … اشاره کرد. که هر یک با توجه به داشتن سابقه درخشان در فعالیت خود توانسته است به بهترین نحو ممکن عمل کرده و فروش بسیار مناسبی را در دست داشته باشند.

 

ویژگی های پمپ آب خانگی ایرانی

پمپ آب خانگی ایرانی به دستگاهی اطلاق می شود که انرژی الکتروموتور را به انرژی مکانیکی تبدیل کرده و با به گردش درآوردن پروانه ها، سبب انتقال سیال و افزایش فشار آب می شود. پمپ آب خانگی ایرانی به دو شکل با ست کنترل مخزن تحت فشار نصب و راه اندازی می شود که در نصب با مخزن تحت فشار، تعداد دفعات روشن و خاموش شدن پمپ در مقایسه با روش دوم بسیار کمتر می باشد به گونه ای می توان گفت در این روش به دلیل فشار کاذب ایجاد شده بوسیله مخزن تحت فشار، انتقال فشار به لوله کشی آپارتمان و مانع از استارت پمپ به منظور مصارف ناچیز خواهد شد که این موضوع به افزایش طول عمر دستگاه و کارایی آن و هم چنین کاهش مصرف برق منجر می شود.

در مقابل آن راه اندازی و نصب پمپ با ست کنترل به این شکل می باشد که با باز شدن شیر آب، ست کنترل کمبود فشار را حس کرده و دستور استارت پمپ را خواهد داد و با بسته شدن شیر، ازدیاد فشار را حس کرده و دستور قطع شدن دستگاه را خواهد داد با توجه به اینکه نصب این روش در مقایسه با مخزن تحت فشار کمتر می باشد اما به دلیل دفعات بسیار قطع و روشن شدن پمپ می تواند هزینه نگهداری گرانی را به دنبال داشته باشد.

 

مقالات مرتبط :

قیمت پمپ آب خانگی کم صدا

قیمت پمپ وکیوم آب

قیمت پمپ وکیوم آب در گردش

راهنمای خرید پمپ آب خانگی ایرانی

کاربران و مخاطبانی که قصد خرید پمپ آب خانگی ایرانی را دارند می توانند ابتدا به صورت اینترنتی با جستجوی کوتاه در وب سایت های آنلاین اطلاعاتی دقیق از مشخصات و کیفیت محصولات عرضه شده به دست آورند. از جمله انواع پمپ آب خانگی ایرانی می توان به پمپ آب بشقابی ابارا CMA1.00 ، پمپ آب خانگی ابارا CDA 2.00 ، پمپ آب دو پروانه پنتاکس CB 160.00 ، پمپ آب دو پروانه برنجی پنتاکس CB 160.02 و … اشاره کرد.

با در نظر گرفتن عملکرد و وظیفه این دستگاه باید بدانید که خرید و انتخاب با کیفیت ترین و مرغوب ترین جنس این محصول از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. به این منظور پیشنهاد می کنیم با ورود به وب سایت پیش روی با خیال تخت و اطمینان بهترین و درجه یک ترین نوع پمپ آب خانگی ساخت ایران را تهیه و خریداری نمایید. با استفاده از این محصول می توان از ویژگی هایی نظیر تقویت فشار آب در ساختمانهای مرتفع، تقویت فشار آب در خانه های ویلایی و متراژ بالا و آبرسانی به مجتمع های مسکونی با تعدا واحدهای زیاد و … بهره مند شد.قیمت پمپ آب خانگی ایرانی

عوامل موثر در انتخاب پمپ آب خانگی ایرانی

همانطور که در بخش های قبلی نیز ذکر کردیم برای خرید پمپ آب خانگی ایرانی مناسب بایستی یک سری باید ها و نباید ها را در نظر داشته و با برآورد کردن نیازهای خود و میزان مصرف روزانه، بهترین گزینه را در اولویت خرید خود قرار دهید.
در زمان انتخاب پمپ آب خانگی بایستی یک سری عوامل را در نظر گرفته و بسیار دقت داشته باشید چرا که برخی از این عوامل برای عملکرد صحیح و کارایی بالای دستگاه خریداری شده تاثیر بسیاری خواهد داشت که عدم در نظر گرفتن این موارد در زمان خرید پمپ آب می تواند مشکلات و خسارت های مالی و حتی جانی به دنبال داشته باشد. از جمله این عوامل موثر در انتخاب و خرید پمپ خانگی ایرانی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  •   تعداد طبقات ساختمان
  •  تعداد واحدهای هر طبقه
  •  میزان مصرف آب هر واحد
  •  تعداد شیرهای آب ساختمان
  •  متراژ واحدها

نرخ قیمت پمپ آب خنگی ایرانی را از فیام استعلام بگیرید.

برای خرید مقرون به صرفه انواع پمپ آب خانگی ایرانی می توانید به صورت آنلاین از وب سایت ما اقدام نموده و با توجه به شرایط مناسب ارائه شده بدون مواجه شدن با هیچ گونه مشکل مالی می توانید خریداری و مورد استفاده قرار دهید.

وب سایت ما با در اولویت قرار دادن کسب رضایت مشتریان و خریداران نرخ هزینه بسیار مناسب و ارزانی را برای فروش محصولات خود در نظر گرفته است که در مقابل اغلب فروشگاه ها  برای کسب سود بیشتر هزینه های گران تری را برای محصولات خود ارائه می دهند که کاربران می توانند با جستجوی کوتاه در وب سایت های مختلف به ارزان قیمت بودن پمپ های خانگی در وب سایت ما پی ببرند و با خرید محصول مورد نیاز و مناسب با نیازهای خود نهایت رضایت را داشته باشند. در خرید اینترنتی بایستی هزینه مربوطه را به صورت آنلاین پرداخت نموده و با پر کردن فرم سفارش، محصول را از درب ساختمان دریافت کنید.

خرید پمپ آب خانگی ایرانی