رکتیفایر ترمز SEW

رکتیفایر ترمز SEW می تواند به شکل های مختلف مثل دیودهای جامد، دیودهای لامپ خلأ و همینطور یک سو کننده تحت کنترل استفاده شود. در این محصول از اغتشاش های هارمونیک برای جریان ورودی استفاده می شود که در بین گونه های مختلف رکتیفایر فرق دارد. در این مقاله قصد داریم در زمینه رکتیفایر بیشتر توضیح دهیم. مدل های پر مصرف و موجود در شرکت فیام موتور شامل موارد زیر است.

  • رکتیفایر SEW Eurodrive مدل ۴ پیچ کد ۸۲۵۰۰۵۷
  • رکتیفایر SEW Eurodrive مدل BG1.2 کد ۸۲۶۹۹۲۰
  • رکتیفایر SEW Eurodrive مدل BMH1.5 کد ۰۸۲۵۸۱۸x
  • رکتیفایر SEW Eurodrive مدل BME1.5 کد ۸۲۵۷۲۲۱
  • رکتیفایر SEW Eurodrive مدل BG1.5 کد ۸۲۵۳۸۴۶
  • رکتیفایر SEW Eurodrive مدل BGE1.5 کد ۸۲۵۳۸۵۴

برای اطلاع از قیمت رکتیفایر ترمز SEW فرم استعلام قیمت  شرکت فیام را پر کنید. جواب استعلام در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال میشود.

مشخصات رکتیفایر ترمز SEW

رکتیفایرها به طور کلی موج ورودی را به خروجی می رسانند. این محصول دارای دسته بندی های مختلفی است.

رکتیفایر ترمز SEW از نوع تک موج وجود دارد که با استفاده از پل دیود طراحی می شود و پلاریته تغذیه ورودی را تغییر می کند به این ترتیب پلاریته خروجی تغییر نمی کند به این ترتیب یکسوسازی های جریان متناوب ایجاد شده و جریان مستقیم به شکل تمام موج استفاده می کند.

شکل موج AC به طور کلی در بخش منفی تغییر می کند و با بخش مثبت آن ترکیب می شود.

AC های موجود در رکتیفایر ترمز SEW به طور کلی در دو مدل تک فاز و سه فاز استفاده می شود. یک مسأله بسیار مهم در رکتیفایرها مطرح است که نشان می دهد توان AC با پیک موج و حداقل دامنه موج نیز فراهم شده است که اجازه نمی دهد ولتاژ DC ثابتی تولید شود.

در رکتیفایر ترمز SEW برای اینکه جریان DC صافتر ایجاد شود از مدار صاف کننده موج و همینطور فیلتر نیز استفاده می شود.

کاربرد رکتیفایر ترمز SEW

رکتیفایر ترمز SEW یکسو کننده ترکیبی است که با جریان متناوب تلفیق شده است و سبب می شود که جریان متناوب به جریان مستقیم تبدیل شود.

یکسوکننده ها خود یک مدار هستند که در آنها از ۴ دیود استفاده شده است.

کار دیودها این است که می تواند جریان را از یک سمت مشخص عبور نماید و در جهان مخالف عبور در وضعیت پیشگیری شده قرار می گیرد به این ترتیب ترمز به شکل صحیح صورت می گیرد.

رکتیفایر ترمز SEW ولتاژ متناوب را به ولتاژ مستقیم تبدیل می کند.

در نظر داشته باشید که رکتیفایر ها خود یک مدار مجزا هستند که در آنها از ۴ دیود استفاده شده است که سبب می شود جریان از یک جهت عبور کند. رکتیفایر ترمز SEW به شکل چند فاز نیز وجود دارد که سبب می شود پس از ترمز نوسانات ناخواسته یا ریپل خروجی به حداقل برسد.

با اضافه شدن تعداد فاز تعداد در رکتیفایر ترمز SEW فضای نیمه عادی در مدار نیز اضافه می شود این روش سبب می شود که کنترل در رکتیفایر ترمز SEW پیچیده تر اما پیشرفته تر خواهد رود.

در مدارهای جدید اغلب از تکنولوژی سوئیچینگ نیز استفاده می شود که سبب می شود نوسانات در خروجی به حداقل برسد. منبع تغذیه رکتیفایر ترمز SEW به طور دقیق سازمان یافته است به طوری که مجموعه ایجاد شده با فیلتر کمی همراه است.

در نظر داشته باشید که رسوبگیری این ترمز نیز به طور دقیق و کامل فراهم شده است که سبب رفع آلودگی می شود. کیفیت رکتیفایر ترمز SEW از دید کاربران تأیید شده است و این محصول طبق استاندارد روز پیش می رود.

تمامی محصولات صنعتی در شرکت فیام موجود می باشد.

برای اطلاع از قیمت فرم استعلام قیمت را پرکنید.

آخرین مقالات