شرینگ دیسک SEW

گیربکس شرینگ دیسک SEW یک محصول بسیار محدود در بازار است که شاید در کمتر نمایندگی به فروش برسد و خرید مستقیم این محصول از آلمان نیز یک پروسه بسیار زمانبر و هزینه بر است در این مقاله به شما توضیح داده می شود که شرینگ دیسک گیربکس SEW چیست و چطور می توان آن را با تعرفه ای ثابت خریداری نمود.

 

برای اطلاع از قیمت شرینک دیسک گیربکس SEW استعلام قیمت  شرکت فیام را پر کنید. جواب استعلام در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال میشود.

مشخصات شرینگ دیسک SEW

شرینگ دیسک SEW دارای سری های مختلفی است، هر یک از سری های موجود در صنعت نقش مهمی را ایفا می کند. یکی از سری های بسیار پر کاربرد شرینگ دیسک SEW ، سری SH است که شاید نام دیگری که در بازار برای آن استفاده شده شود بونفیکس باشد البته این نام توسط برندهای داخلی انتخاب شده است و نام اصلی این محصول همان شرینگ دیسک sew است.

این گیربکس ها از دیسک های خاصی طراحی شده است و در لیست گیربکس های هالوشافت قرار دارد. بخش بیرونی شافت این گیربکس ها به صورت توخالی طراحی شده است که در ابتدا این طراحی با مخالفت های زیادی روبرو شد اما پس از مدتی در طی آزمایش های صورت گرفته به نتیجه خوبی رسید.

این سری از بونفیکس گیربکس SEW به طور کلی بخشی به عنوان جای خار ندارد و توسط یک قفل کن فیکس می شود در نظر داشته باشید که قفل کن های به کار رفته در این محصول همگی استاندارد بوده و طبق شرایط خاص طراحی و استفاده شده است به این ترتیب کیفیت شرینگ دیسک sew به نسبت سایر محصولات موجود در بازار بیشتر است.

این محصولات به شکلی طراحی شده است که می تواند هم به صورت عمودی و هم افقی نصب شود و این ویژگی  سبب شده است که یک انتخاب بسیار عالی محسوب می شود.

فیام موتور معتقد است که این سری از محصولات برند ای ای دبلیو توانسته یک جهش بسیار پیشرفته محسوب شود به طوری که در پروژه هایی با شرایط سخت و پیچیده نیز می تواند به سادگی مورد استفاده قرار بگیرد.

 

کیفیت شرینگ دیسک SEW

این محصولات شاید تبدیل دور کمتری داشته باشند اما توان موتور به کار رفته در آن در وضعیت نرمال شده قرار دارد و می تواند گزینه بسیار عالی محسوب می شود. طراحی شرینگ دیسک SEW بسیار یکپارچه بوده و از استانداردهای لازم و ویژه ای برخوردار است.

این محصول بسیار حرفه ای طراحی شده است و سایز کوچک و وزن قابل قبولی دارد.

شایان ذکر است که گشتاور های به کار رفته در این محصولات نقش تعیین کننده در مصرف نهایی داشته و به نسبت محصولات مشابه در بازار از کیفیت ایده آل برخوردار هستند.

خرید شرینگ دیسک SEW به صورت اینترنتی می تواند برای عموم افراد در دسترس باشد به این ترتیب افراد می توانند به سادگی شرایط خرید با تعرفه ای استاندارد را برای خود فراهم سازند. دسترسی به کاتالوگ های محصولات اس ای دبلیو نیز به طور دقیق و آسان فراهم شده است به این ترتیب در ابتدا افراد می توانند مطالعه لازم را صورت داده و سپس محصول مورد نظر را انتخاب نمایند.

آخرین مقالات