مگنت ترمز SEW

آیا می دانید برای ساخت مگنت ترمز SEW از چه سیستم های پیشرفته ای استفاده شده است؟ طراحی  مگنت ترمز الکتروموتور SEW به طور کلی دسته بندی های مختلفی دارد که هر یک می تواند ویژگی های مخصوص به خود را داشته باشد در این مقاله قصد داریم به زبانی ساده در خصوص مگنت ترمز SEW بیشتر صحبت کنیم.

برای اطلاع از قیمت مگنت ترمز SEW  فرم استعلام قیمت  شرکت فیام را پر کنید. جواب استعلام در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال میشود.

مشخصات مگنت ترمز SEW

مگنت ترمز SEW که نام دیگر آن ترمز مغناطیسی است با سایر ترمزها تفاوت مشخصی دارد اولین گزینه به این صورت است که در این ترمزها از یک آهن ربای مغناطیسی استفاده می شود که نقش اساسی در تراکم ترمز دارد. در مگنت ترمز SEW  لنت و صفحات مخصوص و همینطور یک هزار خار نیز استفاده می شود.

این مجموعه دسته بندی های مختلفی دارد به طوری که در زمان جریان برق مگنت ها روال کار به این صورت است که لنت ها باید از صفحات جدا شود و به طور ترتیب روتورهای الکتروموتور نیز شروع به چرخش می کند. در نظر داشته باشید که وقتی برق مگنت ها قطع شود، صفحه در وضعیت چسبیده به موتورهای الکتروموتور قرار می گیرد و به این ترتیب عمل ترمزگیری نیز انجام می شود. ترمزهای مغناطیسی سبب می شوند که طول روتورها اضافه شود به این ترتیب روتور اضافه شده به بخش الکتروموتورها در وضعیت متصل شده قرار می گیرد ابلته انواع تکفاز و سه فاز نیز در این زمینه دیده می شود که هر یک ارزش خاصی دارد.

 

مزایای مگنت ترمز SEW

مگنت ترمز SEW به شکلی طراحی شده است که میزان سایش را به حداقل می رساند و سبب می شود که دتسگاه طول عمر مفید بیشتری دارد این در حالی است که در سایر ترمزها  چنین سیاستی دیده نمی شود. چرخش های به کار رفته برای مگنت ترمز اس ای دبلیو دسته بندی های مختلفی دارد به طوری که هر دسته از دیگر متمایز شده است.

مگنت ترمز اس ای دبلیو دارای طراحی بی نظیر است و استانداردهای لازم در زمینه طراحی بخش های داخلی به شکلی رعایت شود که ضربات زیاد را دفع کرده و مشکلی ایجاد نمی کند. سرپیچ های به کار رفته در مگنت ترمز SEW به طور روتین طراحی شده است به طوری که می تواند در فضای پر فشار تنظیم دقیق را شامل شود.

جنس صفحه به کار رفته برای مگنت ترمز SEW بسیار استاندارد است و هیچ نوع تغییر فرم پس از استفاده طولانی مدت در این محصول دیده نمی شود. خوشبختانه ارزیابی ها نشان می دهد که مگنت ترمز SEW شامل دسته بندی های چند بخشی است که می تواند هر بخش را یک گزینه ارزشمند به نسبت سایر بخش ها در نظر بگیرد. اینطور که مشخص شده است این ترمزها دسته بندی های مختلفی را شامل می شود یعنی دارای سایز اندازه صفحه و نوع آهن ربای متفاوتی هستند که می تواند با توجه به فضای روژه ای مشخص شود در نظر داشته باشید که کیفیت مگنت ترمز اس ای دبلیو بسیار بالا بوده و یک محصول بسیار ایده آل محسوب می شود.

تمامی محصولات صنعتی در شرکت فیام موجود می باشد.

برای اطلاع از قیمت فرم استعلام قیمت را پرکنید.

آخرین مقالات

تماس با فیام