[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

الکتروموتور دریایی

الکتروموتور دریایی یک محصول نسبتاً قدیمی محسوب می شود که در صنعت کشتی رانی می تواند بسیار ارزشمند باشد. در نظر داشته باشید که سیستم های به کار رفته در الکتروموتور دریایی به صورتی طراحی شده اند که می توانند در شرایط محیطی نامناسب به خوبی کار کنند و دچار زدگی و یا خوردگی نشوند. تجهیزات الکتروموتور دریایی به صورت خاصی طراحی شده است و در این محصول سیستم های تعمیرات نیز به طور دقیق دیده می شود.

لطفا جهت مشاهده مشخصات کامل سری های الکتروموتور دریایی بر روی عکس محصول مورد نظر کلیک کنید.

برای اطلاع از قیمت الکتروموتور فرم استعلام قیمت  شرکت فیام را پر کنید. جواب استعلام در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال میشود.
با ما تماس بگیریید. ۰۲۱.۳۳۱۱۰۲۳۵

مشخصات الکتروموتور دریایی

کشتی ها امروزه بیشترین نقش را در اقتصاد بین المللی ایفا می کنند. به همین دلیل الکتروموتور دریایی از دسته محصولات بسیار مهم محسوب می شود و در سیستم های حمل و نقل دریایی و همینطور کشتیرانی بسیار نقش دارند. الکتروموتور دریایی در لیست موتورهای القایی قرار دارد و برای مصارفی است که ولتاژها کم ، متوسط و یا بالا است. الکتروموتور دریایی عموماً از آلومینیوم و یا چدن بوده و قدرت خروجی که برای این محصول در نظر گرفته می شود تا ۱۲۰۰ کیلووات است. کلاس حفاظتی این محصول تا IP65 گزارش شده است که رقم قابل قبولی است. از الکتروموتور دریایی برای عرضه کشتی ها، پمپ های کابین موتور کشتی و همینطور زیر عرشه کشتی ها نیز استفاده می شود. این محصولات در پمپ های راهبری نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

تعداد پل ها برای الکتروموتور دریایی ۲، ۴ و ۶ اعلام شده است و کلاس حرارتی نیز برای آن F در نظر گرفته شده است. فرکانس موجود در حدود ۵۰HZ و همینطور ولتاژ نامی ۳۸۰ ولت است. روتور ها در وضعیت قفسه های سنجابی هستند و جنس بدنه نیز چدن است. در نظر داشته باشید که ما یک مثال از موتور دریایی را برای شما توضیح داده ایم.

اگر الکتروموتور دریایی به طور دقیق و البته منظم سرویس شود و شرایط کاری برای این دستگاه سنگین در نظر گرفته نشود استهلاک آن بسیار کم خواهد بود. در صورت نیاز به تعمیر قطعات الکتروموتور دریایی در دسترس است و همینطور کیفیت کارگاهی در خصوص این محصول بالا اعلام شده است.

یک نوع دیگر از موتور دریایی وجود دارد که برای کشتی های غول پیکر تولید شده است این گزینه در شرایط جوی می تواند جوابگو باشد. در نظر داشته باشید که این محصول در برابر رطوبت، نمک موجود در آّب و همینطور نوسانات دمایی که وجود دارد مقاومت بسیار زیادی داشته و از نظر کیفیت در وضعیت عالی قرار دارد. کلاس های دمایی و حفاظتی زیادی برای موتور دریایی اعلام شده است و راندمان بالا و ایمنی در کار بخش جدانشدنی موتور دریایی محسوب می شود.

انواع-الکتروموتور-دریایی

کاربرد الکتروموتور دریایی

موتور دریایی برای پمپ های راهبری کشتی ها، صنایع کشتی سازی و همینطور وینچ های کشتی رانی استفاده می شود. الکتروموتور دریایی در تجهیزات تهویه کشتی ها و همینطور برای شناورهای سطحی مورد استفاده قرار می گیرد. از الکتروموتور دریایی بر روی عرضه و یا زیر عرشه نیز استفاده می شود.

جمع بندی

الکتروموتورها یک دستگاه الکترومکانیکی هستند که نیور الکتریسیته را به نیروی مکانیکی تبدیل می کنند. ژنراتورها دقیقا عکس عمل الکتروموتورها را انجام داده نیروی مکانیکی را به الکتریسیته تبدیل می کنند. در تمامی مدل های الکتروموتورها به خصوص الکتروموتور دریایی یک اصل برای تولید حرکت وجود دارد که به ان اصل مغناطیس گفته می شود. قاعده کلی موتور دریایی به این صورت است که وقتی یک ماده که حامل جریان الکتریکی است در مسیر یک میدان مغناطیسی قرار می گیرد و به این ترتیب یک نیرو بر روی آن اعمال می شود. بیشتر موتورهای الکتریکی در وضعیت دوران هستند و روتور در تمامی آنها به خصوص در الکتروموتور دریایی ثابت است. الکتروموتور دریایی در سری های متنوع عرضه و به فروش می رسد. این محصول از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است.

خرید-الکتروموتور-دریایی

ژنراتور

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

ویبراتور

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

برق و اتوماسیون صنعتی

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

هیدرولیک

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

پنوماتیک

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

تمامی محصولات صنعتی در شرکت فیام موجود می باشد.

برای اطلاع از قیمت فرم استعلام قیمت را پرکنید.

آخرین مقالات

Call Now Buttonتماس با فیام