سرو موتور SEW

 سرو موتور SEW از محصولات نایاب در ایران است که خوشبختانه شرکت فیام موتور تنها توزیع کننده این برند از سروو موتور است و دارای تعداد فراوانی از این محصول است.  موتور سروو یکی از محصولات بسیار قدرتمند در بازار محسوب می شود که از ارزش و کیفیت بالایی برخوردار است؟ در نظر داشته باشید که در طراحی سرو SEW سعی شده است بهترین قطعات با ابزارهای استاندارد استفاده شود.

سرو موتور SEW دارای بازده بالا بوده و ساختار آن به صورتی است که می تواند توان کنترل شده ای را فراهم سازد. سرو موتور اس ای دبلیو یک محصول ایده آل برای سیستم های کنترل فیدبک محسوب می شود. در این محصول میزان لختی کم و البته تنظیم شده اعلام شده است.

 

معرفی سرو موتور SEW

شرکت فیام موتور سرو موتور SEW را یک انتخاب بسیار هوشمندانه می داند و برای پیشنهاد خود دلایل مشخصی دارد.

سرو موتور SEW یک موتور الکتریکی است که برای سیستم های کنترل فیدبک طراحی شده است. در این موتورها لختی و میزان اینرسی بسیار پایین است. این روال سبب می شود که تغییر سرعت بسیار سریع صورت بگیرد.
سرو موتورها یک دستگاه با محور خروجی محسوب می شود که شافت نام دارد. این محور می تواند در یک موقعیت مشخص و یک زاویه خاص سیگنال های رمزی ایجاد نماید. در نظر داشته باشید که چگونگی حرکت و موقعیت های زاویه محورها بسیار مهم است. از یک سری دسته سیگنال های رمزی استفاده می شود که می تواند سیم کنترل ها را به طور دقیق تنظیم نمایند.

در دوره ای که یک سیگنال فعال است یک پالس بر روی خط ورودی ایجاد می شود. به به این ترتیب محور خروجی وارد یک موقعیت خاص شده و سیگنال رمزی موقعیت را تغییر می دهد. استفاده از سرو موتور اس ای دبلیو صنایع رباتیک و همینطور محصولات صنعتی بسیار دیده می شود.
این محصول برای موقعیت سطوح نیز یک گزینه خوب است.

مشخصات سرو موتور SEW

اگر کاربردهای مدرنی که از سوی شرکت فیام موتور اعلام شده است را مد نظر قرار دهید، سرو موتور SEW در واقع یک سیستم کنترلی فیدبک است که دارای متغیر کنترل شونده می شود.
موقعیت در وضعیت سرعت و شتاب تعیین می شود و محدودیت های مشخصی برای آن در نظر گرفته می شود.

در سیستم های کنترلی فیدبک اغلب نیاز به نگه داشتن یک رابط مفروض بیم کمیت های کنترل شده و یکمت مرجع خواهد بود به این ترتیب توابع آنها مقایسه شده و اختلاف موجود به عنوان یک کنترل کننده در نظر گرفته می شود. سیستم های کنترلی فیدبک الکتریکی از انرژی الکتریکی برای کار استفاده می شود دارای روال پاسخ سریع، دقت بالا ، کنترل بدون مراقبت و همینطور کارکرد از راه دور خواهد بود.

در سرو موتور اس ای دبلیو ،گشتاور خروجی موتور متناسب با ولتاژ به کار می رود. جهت گشتاور سرو موتور ها به پلاریته لحظه ای ولتاژ کنترل بسیار وابسته است. در بین انواع سرو موتورها، سرو موتور اس ای دبلیو دارای استانداردهای لازم بوده و یکی از بهترین محصولاتی است که از سوی شرکت فیام موتور اعلام شده است.
بازده سرو موتور SEW بالا است و میزان تلفات توان در این محصول کمتر دیده می شود. از دیگر مزایای این محصول می توان به سرعت خوب آن اشاره نمود. این محصول به نوبه خود دارای روند موازی برای انجام کارهای کنترل شده است و می تواند توان کنترلی مورد نظر را خود به طور دقیق تنظیم نماید. سرو موتور اس ای دبلیو دارای سرویس راه اندازی بسیار قدرتمند است.

برای اطلاع از قیمت های سروموتور SEW فرم استعلام قیمت  شرکت فیام را پر کنید. جواب استعلام در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال میشود.

تمامی محصولات صنعتی در شرکت فیام موجود می باشد.

برای اطلاع از قیمت فرم استعلام قیمت را پرکنید.

مطالب مرتبط

اتومات پمپ آب

اتومات پمپ آب و انواع آن اتومات پمپ آب از وسایل مورد نیاز مخزن های آب می باشند که خاموش …

مخزن پمپ آب

مخزن پمپ آب مخزن پمپ آب از وسایل بسیار پرکاربرد جهت افزایش طول عمر پمپ آب و کاهنده مصرف برق …

گیربکس کتابی

گیربکس کتابی گیربکس کتابی، یک از مدل ها و نمونه های گیربکس صنعتی است. این مدل از گیربکس ها به …

انواع پمپ هیدرولیک

 معیار انتخاب انواع پمپ هیدرولیک  پمپ هیدرولیک می تواند انرژی مکانیکی را به انرژی هیدرولیکی تبدیل کند. البته این دستگاه …

پمپ هیدرولیک دستی

خصوصیات و نحوه ی کارکرد پمپ هیدرولیک دستی انواع پمپ هیدرولیک به صورت دستی، جزو ساده ترین پمپ هایی است …

پمپ هیدرولیک فشار بالا

پمپ هیدرولیک فشار بالا چیست و چه کاربردی دارد؟ در بعضی مواقع، پمپ هایی نیاز است که بتوانند سیال را …

معرفی پمپ هیدرولیک پیستونی

معرفی پمپ هیدرولیک پیستونی پمپ هیدرولیک پیستونی عموما در کارخانجات، کارگاه ها و کارواش ها استفاده می شود. انواع پمپ …

گیربکس صنعتی کوچک

اهمیت کاربرد گیربکس صنعتی کوچک:  چرخ تولید بسیاری از صنایع مختلف نظیر صنعت فولاد، صنعت سیمان، پتروشیمی، نیروگاه، پالایشگاه و …

دیدگاه نوشته