نظارت جامع

شرکت فیام به هنگام اجرای طرحهای صنعتی کارفرما با ارائه خدمات نظارتی ذیل، شرایط اطمینان از نیل به اهداف و کیفیت پیش بینی شده در اجرای طرح را فراهم می آورد:
کنترل زمانی، کنترل ریسک ،کنترل کیفیت، کنترل هزینه ها، بررسی و تایید صلاحیت عوامل اجرایی ، نظارت بر تجهیزات، نظارت بر استقرار سازمان و عوامل مناسب ، تنظیم گزارشهای پیشرفت، انجام هماهنگی بین اجزای مختلف اجرایی، نظارت بر رعایت مسائل ایمنی، ارائه مدارک و مستندات.

تحویل فوری

فیام با فراهم و فعال کردن شرایط ارسال سریع سفارشات و تحویل به تمامی نقاط سراسر کشور، لذت خریدی متفاوت را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

مشاوره کامل

شرکت فیام با داشتن کادری مجرب و متخصص و منابع علمی جهت ارائه بهترین خدمات و محصولات متناسب با نیاز مصرف کننده، با دریافت اطلاعات کامل و بازدید از محل، سعی در بالا بردن میزان رضایت مشتریان به عنوان مهمترین عناصر این مجموعه را دارد.

محصول با کیفیت

گروه صنعتی فیام واردکننده و تأمین کننده انواع محصولات  صنعتی خط مشی کیفیت خود را در راستای توسعه اقتصاد محلی و ملی با تکیه برتوانمندی ها و خلاقیت کارکنان خود و با اتکا بر روش های نوین مدیریتی، ارتقاء سطوح مهندسی سازمان سرمشق کار خود قرار داده است.

شاخص اصلی ارزیابی و موفقیت، مشتری وفاداری، افزایش سطح رضایت مشتریان از طریق نهادینه سازی و سر لوحه قراردادن کیفیت، بهبود مستمر سیستم کیفیت فرآیندها و محصولات می باشد.

شما می توانید با استفاده از لینک مقابل، کاتالوگ کامل خدمات و پروژه های شرکت را داناود نمایید.
دانلود کاتالوگ شرکت