[تعداد: ۲۳   میانگین: ۵/۵]

گیربکس خورشیدی چیست؟

گیربکس صنعتی به طور کلی یک ماشین است که می تواند توان مکانیکی را از یک منبع به یک مصرف کننده انتقال دهد.

گیربکس ها از منبع تولید توان برای این کار استفاده می کنند. در واقع گیربکس ها یک رابط مهم است که بین تولید کننده توان و همینطور مصرف کننده آن قرار دارند و این روند سبب انعطاف پذیری بالایی می شود.

در این بخش تمرکز اصلی فیام بر روی گیربکس خورشیدی است و قصد داریم روند کاری گیربکس خورشیدی SEW را به طور دقیق توضیح داده و البته نگاهی دقیق و به زبانی ساده به انواع گیربکس خورشیدی و کاربرد و مزایای آن داشته باشیم.

شرکت فیام ارائه دهنده انواع گیربکس خورشیدی با برند های مختلف میباشد.

لطفا جهت مشاهده مشخصات کامل هر محصول و انواع مدل روی برند و سری مورد نظر کلیک کنید.

برای اطلاع از قیمت گیربکس های خورشیدی فرم استعلام قیمت  شرکت فیام را پر کنید.

جواب استعلام در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال میشود.

گیربکس خورشیدی چیست؟

در ابتدای امر باید بدانیم که برای گیربکس خورشیدی اهمیتی ندارد که تولیدکننده توان که نام دقیق تر آن منبع توان است انرژی موجود را تبدیل به چه سوختی می کند. بخش مهم کار زمان انتقال است که در گیربکس خورشیدی SEW به خوبی به این بخش پرداخته شده است. حال منبع توان می توان موتورهای الکتریکی باشد و یا گازسوز و بنزینی. از طرفی توربین های بخار، کازی ، آبی و حتی بادی نیز در این لیست قرار می گیرد.

گیربکس خورشیدی که نام دیگر آن گیربکس سیاره ای است از سه جزء تشکیل شده است ، دنده خورشیدی، دنده هرزگرد و دنده رینگی. دنده خورشیدی به طور دقیق در رمزک این دستگاه قرار داشته و دنده هرزگرد بین دنده خورشیدی و دنده رینگی قرار می گیرد. این روند سبب می شود که تعداد دور و نسبت های آن مختلف اعلام شود.

در این مدل از گیربکس ها به طور کلی دنده خورشیدی مهم ترین عضو محسوب می شود که در صورت کاهش دور می توان طبقات گیربکس را افزایش داد تا تبدیل ها بالاتر رود.

عموماً برای ورودی گیربکس خورشیدی از هالوشافت استفاده می شود.

در نظر داشته باشید که ساختمان گیربکس خورشیدی SEW به صورتی طراحی شده است که میزان لقی آن بسیار ناچیز اعلام شده است.

مزایای گیربکس خورشیدی

به طور کلی تا صحبت از گیربکس خورشیدی می شود، گیربکس خورشیدی SEW مورد توجه قرار می گیرد و این موضوع به دلیل مزایای بسیار عالی گیربکس سیاره ای SEW است.

یکی از مهمترین مزایای گیربکس خورشیدی سرویس و نگهداری آسان آن است که قطعاً با هزینه های مناسبی همراه است. در نظر داشته باشید که نگهداری ساده و آسان بخش مهمی بوده و گاهاً هزینه های بالای تعمیرات یک ایراد بزرگ برای این قطعات محسوب شده که خوشبختانه گیربکس سیاره ای SEW این مشکل را ندارد.

از دیگر مزایای گیربکس خورشیدی می توان به قابلیت گشتاور بالای آن اشاره کرد، در این محصولات از مکانیزم انتقال نیرو استفاده شده است که در بین طبقات مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از مهمترین مزایای موتورگیربکس سیاره ای SEW می توان به دور ورودی بالای آن اشاره کرد که تا ۳۵۰۰ دور در دقیقه را اعمال می نماید.

در نظر داشته باشید که راندمان این محصولات بسیار بالا اعلام شده است و گیربکس خورشیدی SEW راندمان بالای ۹۸ درصد را اعلام کرده است که به نوبه خود بسیار ارزشمند و شگفت انگیز می باشد.

در خصوص الکتروگیربکس سیاره ای SEW کم حجم بودن گیربکس بسیار یاد شده است که به نوبه خود یک طراحی خاص و منحصربفردی داشته و همینطور اتلاف انرژی در الکتروگیربکس خورشیدی اس ای دبلیو نیز بسیار کم اعلام شده است.

از یاد نبرید که به طور کلی صرفه جویی در مصرف انرژی برق در گیربکس خورشیدی بسیار استاندارد بوده و هیچ نوع اتلاف انرژی گزارش نشده است.

کاربرد گیربکس خورشیدی

گیربکس های خورشیدی مصارف بسیار متنوعی دارند و به طور کلی در زمینه های صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از کاربردهای بسیار مهم گیربکس خورشیدی در زمینه حمل و نقل و باربری است که برای ماشین های سنگین بسیار پر مصرف بوده و سبب می شود که روند پروژه سریعتر پیش برود.

موضوع بعدی در زمینه ساخت و ساز و ساختمان سازی است که به نوبه خود یک انقلاب بزرگ در این زمینه محسوب شده است به خصوص گیربکس سیاره ای SEW که توانسته به نوبه خود در ساختمان سازی نقش یک آچار فرانسه همه کاره را ایفا نماید.

از گیربکس دنده خورشیدی SEW در صنایع مکانیک و همینطور صنایع غذایی استفاده می شود از طرفی این محصول در صنایع شیمیایی و پلاستیک نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

نکته بسیار جالب در زمینه موتورگیربکس سیاره ای استفاده آن در صنعت جنگلداری و کشاورزی است که به نوبه خود توانسته نقش بسیار پر رنگی ایفا نماید.

انواع گیربکس خورشیدی

گیربکس خورشیدی SEW

 یکی از مدل های بسیار باکیفیت از گیربکس خورشیدی SEW سری P است که به نوعی گشتاور بالای آن همه افراد را شگفت زده کرده است.

این گزینه برای سیستم هایی که نیاز به فضای کاری محدود داشته و میزان گشتاور مورد نیاز آنها بسیار زیاد است گزینه بسیار عالی محسوب می شود.

طراحی موتورگیربکس خورشیدی SEW سری P بسیار کوچک و کارآمد است و توان انجام فعالیت های سنگین و بزرگ را دارد.

در این مدل نیازی به اتصال از طریق کوپلینگ و همینطور فلنج نیست و موتور به سادگی بر روی گیربکس سوار است. گشتاور موتورگیربکس خورشیدی SEW بین محدود ۲۵۰۰۰ الی ۶۵۱۰۰۰ نیوتون متر اعلام شده است. این دستگاه می توان تبدیل بین ۱۰۰ الی ۴۰۰۰ را شامل شود.

دامنه عملیاتی موتورگیربکس خورشیدی SEW بسیار بالا بوده و عمر بالایی برای این محصول اعلام شده است. از دیگر ویژگی های مهم موتورگیربکس خورشیدی SEW قابلیت اطمینان بالای آن برای عملیات سنگین بوده و در سنگ شکن ها به سادگی مورد استفاده قرار می گیرد.

گیربکس خورشیدی رجینا

با توجه به اینکه در این بخش انواع موتورگیربکس سیاره ای را بررسی می کنیم سعی نمودیم برندهای دیگر را نیز مورد بررسی قرار دهید. موتورگیربکس سیاره ای رجینا به طور کلی دارای دامنه ای مشخص در نسبت های تبدیل بوده و میزان گشتاور آن در حدود ۴.۳ میلیون نیوتون اعلام شده است. این محصول در دو شکل نر و ماده عرضه می شود.

 

گیربکس خورشیدی BONFIGLIOLI

این محصول به طور کلی توانسته سی درصد از کاربران را به خود اختصاص دهد و موتورگیربکس سیاره ای در این برند در ۱۸ سایز متنوع تولید می شود که البته هر یک دارای کاربرد مشخصی هستند

گیربکس SEW

[تعداد: ۲۳   میانگین: ۵/۵]

پمپ

[تعداد: ۲۳   میانگین: ۵/۵]

گیربکس

[تعداد: ۲۳   میانگین: ۵/۵]

الکتروموتور

[تعداد: ۲۳   میانگین: ۵/۵]

ژنراتور

[تعداد: ۲۳   میانگین: ۵/۵]

ویبراتور

[تعداد: ۲۳   میانگین: ۵/۵]

کمپرسور

[تعداد: ۲۳   میانگین: ۵/۵]

برق و اتوماسیون صنعتی

[تعداد: ۲۳   میانگین: ۵/۵]

هیدرولیک

[تعداد: ۲۳   میانگین: ۵/۵]

پنوماتیک

[تعداد: ۲۳   میانگین: ۵/۵]

تمامی محصولات صنعتی در شرکت فیام موجود می باشد.

برای اطلاع از قیمت فرم استعلام قیمت را پرکنید.

آخرین مقالات

Call Now Buttonتماس با فیام