خرید سروو موتور

سروو موتور که به صورت سرو موتور نیز معرفی می شود یک الکتروموتور قوی محسوب می شود که دراویرها مشخصی را در کنار هم قرار داده است، مدارهای الکترونیکی به طور کلی در کنار هم بوده و دارای شفت هستند. در این بخش گردش باید به طور دقیق صورت بگیرد. بهترین برند از این محصول سرو موتور SEW است. فیام موتور نمایندگی SEW در ایران این محصول را با قیمتی مناسب عرضه میکند.
سروو موتورها در دو نوع ساخته می‌شوند:

  1. سروو موتور DC ( جریان مستقیم )
  2.  سروو موتور AC ( جریان متناوب )

کاربرد سروو موتور

در سروو موتور یک سری تجهیزات الکترونیکی استفاده شده است که وظیفه دارد به طور دقیق الکتروموتورها را کنترل نماید. دقت به کار رفته می تواند در بخش زاویه باشد و یا شتاب و سرعت را کنترل نماید در هر صورت کنترل سرو موتور به طور روتین ارزیابی می شود.

از سرو موتور به دو صورت گیربکس دار و بدون گیربکس استفاده می شود که البته اندازه های مختلفی را نیز شکل داده است. اینطور که مشخص است از سروو موتور در پروژه های رباتیک بسیار ایده می شود.

یکی از مهمترین کاربردهای موتور سروو در ماشین آلات نساجی است به طوری که زاویه بین دوخت و بافت به شکل دقیق کنترل شود و سرعت نیز در وضعیت درست لحاظ شود.

این محصولات در ماشین آلات چاپی نیز استفاده می شود و البته در سینما سه بعدی و ۵ بعدی نیز از جدیدترین سروو موتور استفاده می شود. در واقع المان های کنترل زاویه و سرعت و شتاب در کنار موتور به صورت یک پک کامل ارائه می شود و اینطور که مشخص است این محصول در اندازه های بسیار کوچک نیز طراحی و به فروش می رسد.

مشخصات سروو موتور

سروو موتور دارای ۳ سیم هستند که دو سیم از آنها مخصوص تغذیه بوده و همواره می بایست متصل باشد و یک سیم نیز به پی دبلیو ام وابسته است.

در نظر داشته باشید که زمانی که پالس معتبر دریافت شود کنترلر موتور روشن می شود و این موضوع سبب می شود که محصول نهایی در وضعیت جدید قرار بگیرد در صورتی که این پالس معتبر نباشد موتور وضعیت قبلی خود را حفظ می کند.

  سروو موتور هایی که کوچک طراحی شده اند دارای دقت های مختلفی هستند که عموماً از چند صد گرم بر سانتی مربع تا چند ده کیلوگرم سانتی متر مربع هستند، این محصول در ابعاد مختلف به سادگی تهیه می شود و میکروکنترلر ها به سادگی آنها را کنترل می کنند.
اغلب دارای زاویه های حرکتی کمتر از ۳۰ درجه هستند. البته یک نوع از سرو موتور ها به صورت خطی بوده و که گیربکس آنها سبب می شود حرکت های دورانی موتور DC به حرکت خطی تبدیل شود این نوع از سرو موتور ها در بخش بازو می توانند کم و زیاد شود و دقیقاً مشابه با جک های پشتی برخی از درب های اتوماتیک است.

اساس کار سروو موتور

اساس کار سروو موتور به این صورت است که شفت موتور الکتریکی به یک پتانسیومتر متصل می شود ، در این زمینه وظیفه اندازه گیری میزان چرخش موتور و همینطور وضعیت خروجی بسیار مهم است.

فیدبک های منفی در سروو موتور به طور دقیق ارزیابی می شود و سیگنال های پالسی و رمزینه موتور به طور دقیق بررسی می شود

اجزای موتور سروو به این صورت است که قاب بیرونی دارد که نقش محافظ را نیز ایفا می کند.

دارای موتور قوی است، چرخ دنده ها سوار بر المان های کنترلی داخلی هستند. شفت های خروجی به شکل دقیق ارزیابی شده است. هر سروو موتور دارای پتانسیومتر است و همینطور دارای سیم هایی است که نقش سیگنالی و تغذیه ای دارد.

سرو موتور دارای مدارهای الکترونیکی هستند. این محصول دارای بازوهای سرو هستند. موتور سرو در مدل های AC و DC عرضه می شود که میزان بازده هر یک با هم فرق دارد و به محیط پروژه بستگی دارد.

گیربکس SEW

پمپ

گیربکس

الکتروموتور

ژنراتور

ویبراتور

برق و اتوماسیون صنعتی

هیدرولیک

پنوماتیک

تمامی محصولات صنعتی در شرکت فیام موجود می باشد.

برای اطلاع از قیمت فرم استعلام قیمت را پرکنید.

مطالب مرتبط

سروو موتور DC چیست؟

ساختمان کلی سروو موتورها سروو موتور DC یک نوع از انواع سروو موتورها می باشد که در دو نوع مختلف …

نکات مهم در فروش سروو موتور

نکات مهم در فروش سروو موتور فروش سروو موتور ، سروو موتور یکی از انواع موتورهای الکتریکی می باشد که …

عوامل موثر در قیمت سروو موتور

عوامل موثر در قیمت سروو موتور قیمت سروو موتور ، سروو موتور یکی از انواع موتورهای الکتریکی می باشد که …

سروو موتور خطی چیست؟

سروو موتور خطی نوعی از انواع سروو موتورها سروو موتور خطی یکی از انواع سروو موتورها می باشد، در واقع …

نکات مهم در خرید سروو موتور

نکات مهم در خرید سروو موتور خرید سروو موتور ، سروو موتور یکی از انواع موتورهای الکتریکی می باشد که …

انواع سروو موتور

شناخت  انواع سروو موتور   انواع سروو موتور، دستگاههای هستند که برای کاربردهای صنعتی مثل اتوماسیون استفاده می شوند،این دستگاهها …

گیربکس سروو موتور

نکات مهم و کلیدی در شناخت گیربکس سروو موتور   گیربکس سروو موتور، سروو موتور ها یک نوع از موتور …

سروو موتور سنکرون

سروو موتور سنکرون سروو موتور سنکرون،از نوع سرو موتورهای جریان متناوب(AC) می باشد که نسبت به سروموتورهای جریان مستقیم(DC) کاربرد …

Call Now Buttonتماس با فیام