[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

سیستم مدولار گیربکس SEW به تنوع مناطق کاربردی شما متمرکز است. گیربکس ایده آل خود را از گیربکس های SEW استاندارد، سرو، قابل تنظیم، فولاد ضد زنگ یا موتورهای دزدگیر ضد انفجار انتخاب کنید.

طراحی مدولار یا ” مدولار در طراحی” یک رویکرد طراحی است که سیستم را به قطعات کوچکتر به نام ماژول ها یا اسکید ها تقسیم می کند که می تواند به صورت مستقل ایجاد و سپس در سیستم های مختلف استفاده شود. یک سیستم مدولار می تواند با تقسیم بندی عملکرد به ماژول های مقیاس پذیر گسسته و قابل استفاده مجدد مشخص شود؛ استفاده دقیق از رابط های مدولار به خوبی تعریف شده؛ و استفاده از استانداردهای صنعت برای رابط.

علاوه بر کاهش هزینه (با توجه به سفارشی سازی کمتر و زمان یادگیری کوتاه) و انعطاف پذیری در طراحی، ماژولار بودن مزایای دیگری مانند افزایش (اضافه کردن راه حل جدید با صرفه جویی در یک ماژول جدید) و خروج را پیشنهاد می دهد.

  1. موتورهای استاندارد
  2. موتورهای سرو موتور
  3. موتورهای متغیر سرعت موتور
  4. موتورهای دنده فولادی ضد زنگ
  5. موتور دنده انفجار

 

گیربکس چیست؟

گیربکس یک واحد همگن و جمع و جور است که شامل یک گیربکس و موتور می شود. در فناوری رانندگی الکتریکی که توسط SEW-EURODRIVE تولید می شود، این موتور همچنین یک موتور الکتریکی است. ایده یک “واحد موتور دنده ای” را می توان به یک ثبت اختراع از مهندس طراحی بروشسال و کارآفرین آلبرت Obermoser در سال ۱۹۲۸: او “Vorlegemotor” (موتور دنده) اختراع شد.
از آن به بعد، گیربکس ها بیشتر و بیشتر شده و انواع جدید دنده اختراع شده است. از لحاظ موتور، تکنولوژی جریان مستقیم تبدیل شده است کمتر مهم است، بنابراین در حال حاضر اغلب چرخ دنده ها در اغلب موارد با موتورهای AC یا موتورهای سرو موتور همراه است.

 

  گیربکس چگونه کار می کند؟

نقش مرکزی در گیربکس توسط واحد دنده و مراحل چرخ دنده آن، جفت دنده انجام می شود. این ویژگی ها نیروی موتور را از انتهای ورودی به انتهای خروجی انتقال می دهد. بنابراین دستگاه دنده به عنوان مبدل سرعت و گشتاور عمل می کند.

در اغلب موارد کاربرد، گیربکس سرعت چرخش موتور را کاهش می دهد و در عین حال انتقال گشتاور قابل توجهی بالاتر از موتور الکتریکی را فراهم می کند. با توجه به این موضوع، طراحی وسیله چرخ دنده تعیین می کند که یک گیربکس مناسب برای بارهای سبک، متوسط ​​یا سنگین و برای ساعات کار کوتاه یا طولانی است.

ما به نسبت کاهش یا نسبت دنده بر اساس این که آیا یک گیربکس به پایین یا سرعت دریافتی از موتور افزایش می یابد (به نام سرعت ورودی) اشاره می کند. نسبت سرعت من بین سرعت ورودی و سرعت خروجی دستگاه دنده به عنوان یک اندازه از این کار می کند.

یکی دیگر از متغیرهای مهم اندازه گیری برای یک گیربکس ، حداکثر گشتاور در سمت خروجی است. این گشتاور در متر نیوتن (Nm) مشخص شده است و اندازه گیری نیروی الکتروگیربکس و بار است که می تواند با نیروی حرکت کند.

 

چه گیربکس هایی  در دسترس است؟

فاکتور اصلی در تعیین نوع موتور دنده موتور جهت جریان نیرو واحد دنده است. سه طرح مختلف اساسی در این زمینه وجود دارد: گیربکس های شافت مستقیم، گیربکس های شافت ۹۰ درجه و واحدهای دنده های سیاره ای.

 

گیربکس ها کجا استفاده می شوند؟

برنامه های کاربردی ممکن برای گیربکس به شدت متنوع هستند. بدون موتورهای دنده، کل اقتصاد جهانی به حالت تعلیق درآمده است. در تولید صنعتی، آنها تعداد زیادی از خطوط نقاله، بارگیری و بارگیری پایین را در اختیار می گذارند و انواع مختلفی از کالاهای مختلف را از A به B در تمامی انواع سیستم ها حرکت می دهند.

برای نام یک بخش کوچک از برنامه های کاربردی خود:

در صنعت خودرو شما می توانید موتورهای دنده را در طول فرآیند تولید، از فروشگاه مطبوعات تا مونتاژ نهایی پیدا کنید. به همین ترتیب در صنعت نوشیدنی که بطری ها، واحدهای بسته بندی و جعبه های نوشیدنی را حمل می کنند و در هنگام پر کردن ظروف یا مرتب کردن کالاهای خالی استفاده می شوند. هر شرکت intralogistics بر روی درایوها متکی است، چه باید آنها را ذخیره، مرتب سازی و یا عرضه کالاها.

همینطور با فرودگاهها، جایی که هیچ چیز بدون موتورهای دنده و مسافر کار نمی کند، ساعت های بیهوده را در انتظار کیف های خود را در ادعاهایشان قرار می دهند.

ماشین آلات دستکاری و روبات هایی که نیاز به سطح بالایی از دینامیک و دقت دارند، بدون موتورهای سروو موتور قابل تصور نخواهند بود.

آخرین، اما نه کم است، چنین چیزی مانند سواری نمایشگاه در صنعت سرگرمی وجود ندارد و احساس پروانه ها در معده شما در غلتکی احتمالا بی پروا است.

 

موتور دنده از سیستم مدولار SEW-EURODRIVE

گزینه های ترکیبی برای موتورهای دنده ی ما به اندازه استفاده های مختلف آنها متنوع و گسترده هستند. با تشکر از سیستم مدولار کامل توسعه یافته توسط SEW-EURODRIVE، مشتریان ما به میلیون ها گزینه دسترسی دارند و می توانند راه حل محصول سفارشی خود را برای هر نیاز پیدا کنند. هدف از سیستم مدولار این است که قادر به ترکیب چندین جزء که ممکن است به طیف وسیعی از محصولات نهایی باشد.

موتورهای دنده از SEW-EURODRIVE به دسته های زیر تقسیم می شوند: موتورهای دنده استاندارد، موتورهای دنده ای servo، موتورهای دیزل موتور الکتریکی، موتورهای دنده سرعت متغیر، دنده های موتور دیزلی و دنده های ضد انفجار.

 

موتورهای استاندارد:

موتورهای دنده استاندارد دارای انواع مختلفی از انواع مختلف هستند، فارغ التحصیلی ایده آل برای بسیاری از اندازه ها و طیف وسیعی از طرح ها. این باعث می شود که آنها یک راننده ضروری سنگین است که مخصوصا برای تولید و تدارکات مناسب است. با توجه به سطح فارغ التحصیلی چرخ دنده، آنها می توانند گشتاور بالا تا ۵۰،۰۰۰ نیوتن متر را به دست آورند.

 

موتورهای سرو موتور:

گیربکس-SEW-fiam.ir

قدرت، سرعت و دقت این ویژگی های کلیدی موتورهای سروو است. در اینجا نیز سیستم مدولار ما کلید باز کردن گزینه های ترکیبی گسترده است و باعث می شود انواع مختلفی از چرخ دنده و صور فلکی موتور در این زمینه امکان پذیر باشد. چرخ دنده ای ایده آل می تواند برای هر مورد ایجاد شود.

این که آیا شما PF .. ماژول سروو دنده یا BF .. دنده ی سروی هلی کوپتر با موتورهای سنکرون CMP، DRL .. سروو موتور ناهمزمان، یا DR .. ماژول های AC: هر زمان، متقابل خاص بین موتور و دنده به شما می دهد پاسخ دقیق درایو متناسب با درخواست و نیازهای شما است.

شما همچنین می توانید ترکیب های چند منظوره را با دستگاه های دنده ای از محدوده استاندارد و ماژول های سروو موتور برای پیکربندی و بهینه سازی درایو های شخصی در کارخانه خود ایجاد کنید.

 

موتورهای سرعت متغیر سرعت:

الکتروگیربکس-SEW-fiam.ir

برای برنامه های کاربردی که در آن سرعت درایو باید یکپارچگی تنظیم شود، ما موتورهای دنده موتور متغیر سرعت به بازی می آیند. اینها نوع الزامات برای کمربندهای تسمه نقاله یا مخلوط های ساده هستند، به عنوان مثال، با سطوح سرعت که دائما باید با توالی فرآیند متفاوت سازگار شوند. سرعت می تواند به صورت یکپارچه یا با استفاده از یک چرخ دستی یا کنترل از راه دور تنظیم شود.

 

موتورهای دنده فولادی ضد زنگ:

 

stainless-steel-gearmotors-fiam.ir

برای برنامه های کاربردی در زمینه های تمیز کننده فضای بهداشتی، موتور دنده موتور باید مواد شیمیایی مورد استفاده و رطوبت را تحمل کند. موتورهای دیزلی فولادی ضد اسید و مقاوم در برابر قلیایی برای این هدف طراحی شده اند. سطح آنها، که برای تمیز کردن بهینه شده اند، و طراحی بی نظیر آنها نیز تضمین می کند که هیچ خاکی نمی تواند در هر حفره قرار داده شود. و شما از لحاظ قدرت چیزی را از دست نمی دهید. این که آیا شما انتخاب می کنید RES .. فولاد ضد زنگ دنده موتور دنده موتور و یا KES .. فولاد ضد زنگ helical-bevel gearmotor طراحی: این موتورهای دنده بسیار قوی، با دوام و قابل نگهداری است و به خصوص گیربکس کوپلینگ اسپینال به فضای زیادی را ندارد.

 

موتورهای دزدگیر ضد انفجار:

گیربکس-SEW-فیام-موتور

اکثر موتورهای دنده استاندارد ما و موتورهای دنده ای سروو به عنوان موتورهای دنده انفجاری مقاوم در برابر مواد هستند که مطابق با قوانین محلی در سراسر جهان هستند. به همین دلیل آنها درایوهای قدرتمند و ایمن هستند که عملکرد بالا را حتی در محیط های بالقوه انفجاری با ترکیبات هوا و گاز و هوا و گرد و غبار فراهم میکند.
نوشته شده توسط فیام موتور